5.00 / 1 oy

Kolpaçino Nereden İzlenebilir? Netflix'te ya da Amazon'da Var mı?

Kolpaçino 3'ü Netflix'te görüyorum ama hem daha önce izlediğim için, hem de bir Kolpaçino 1 (ilk film) olmadığı için açıp da bir daha izlemeye elim gitmiyor. Kolpaçino, Türk sinema tarihinin öyle ya da böyle en komik filmlerinden birisi, Recep İvedik gibi de gaz çıkartarak güldürme janrasının çok dışında bir film olduğu için de aynı kefeye konmaması gerektiğini düşünüyorum.

Kolpaçino'nun muhtemelen her sahnesini artık ezberlemişimdir ama izlemeyeli de 4-5 yıl olduğunu fark ettim, ben de açıp bakayım dedim evde Netflix ve Amazon Prime Video var ama hangisinde var yok bakmam gerekti. Amazon Prime Video'da maalesef bu film ya da sonraki filmler yokmuş. Netflix'te ise Kolpaçino 2 (Kolpaçino Bomba) ve Kolpaçino 3 (Kolpaçino 3. Devre) filmleri var ama ilk film olan Kolpaçino maalesef yok. Evde olmasa da meraktan blutv'nin internet sitesine de baktım ama orada da yokmuş. Filmi dijital olarak kiralamak istedim ve Google Play'deki filmler arasında arattım ama ilginç bir şekilde film burada da yok.

Sonuç olarak Kolpaçino'nun ilk filmini izlemek için maalesef ben bu yazıyı yazdığım tarih itibariyle evimizdeki dijital yayınlar bir izleme seçeneği sunmuyorlar. Filmin DVD'sini almak gerekiyor ya da bu platformlardan birisine geleceği günü beklemek gerekiyor.

oguzhan özcan

17.11.2020 18:13

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 6 Temmuz 2022 00:57
    2

    içerisi şampiyonlar ligi gibi ama bi kolpaçino izleyemedik

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kolpaçino Nereden İzlenebilir? Netflix'te ya da Amazon'da Var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.