5.00 / 1 oy

Instagram Bildirimlerini Google Chrome'da İptal Etmek

Instagram uygulamasını akıllı telefondan kullanıyorum herkes gibi ama bilgisayarda google chrome gibi bir tarayıcıdan da instagram'a giriş yapınca ve bildirimlere de bilerek ya da bilmeyerek izin verince her instagram beğenisinde sürekli bilgisayarda sağ alttan yeni bildirimler geliyor ve çalışırken de çok dikkat dağınıklığına yol açtığı için bu bildirimleri kapattım. Benzer şekilde google chrome kullanan ve instagram (ya da başka bir internet sitesi olabilir) bildirimlerinden rahatsız oluyorsanız ve bildirimleri engellemek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

1- Google Chrome'u açın ve sağ üstteki üç noktaya basarak Ayarlar sayfasını açın

2- Üstteki arama çubuğuna bildirimler yazın, menü içinde bildirimleri nereden kapatacağınızı aramak yerine chrome sizin için bildirimler menüsünün yerini gösterecek

chrome bildirimler

3- Site ayarlarına basın

chrome bildirimler

4- Bildirimlere basınca aşağıdaki sayfa gelecek

chrome izin verilen uygulamalar

Sağdaki seçeneklerden Engelle seçeneğini seçerseniz instagram bildirimleri artık engellenmiş olur. Kaldır seçeneği ise izni kaldırır, bu yüzden instagram bildirimlerini engellemek için engelle seçeneğini seçmelisiniz.

zoombi

02.12.2020 00:15

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram Bildirimlerini Google Chrome'da İptal Etmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.