5.00 / 1 oy

Google Duo'da Ekran Paylaşımı Yapmak

Pandemi döneminde uzaktan yapılan eğitimler, toplantılar ve teknik servis işlemleri için en uygun program zoom olduğu için zoom programı inanılmaz bir popülerite ve finansal başarı sağladı. Google, uzaktan görüntülü iletişim konusunda araçları olmasına rağmen başlangıçta yarışa geri başladı ama Google Duo'da artık ekran paylaşımı özelliği yapmanın mümkün olduğu duyurusu ile biz de uzaktan görüntülü konferansların en başarılı aracını sunma yarışında varız demiş oldu.

Google Duo'da ekranınızı video konferansı sırasında karşıdaki bilgisayarlara göstermek için ekranın sağ alt tarafında bulunan üç noktaya bastığınızda açılan seçenekler arasından Ekran Paylaşımı seçeneğini seçmeniz yeterli.

Google Duo uygulaması Zoom'a alternatif olabilecek mi ben de merakla takip ediyor olacağım ama insanlar alışkanlıklarını yenme konusunda çok isteksiz oldukları için ilk alıştıkları programı uzun yıllar kullanma eğiliminde olduklarını geçmişte Whatsapp ve Internet Explorer gibi başarısız uygulamaları yıllarca kullanarak gösterdiler. Bence Google Duo yazılımsal olarak Zoom'dan daha başarılı bir uygulama hazırlasa bile bu saatten sonra artık işi çok zor.

tolgatolgar

12.10.2020 02:23

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Google Duo'da Ekran Paylaşımı Yapmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.