5.00 / 1 oy

Fusion 360 Programında projeye isim vermek

Autodesk 360 programında yeni bir çalışma projesi açtığınızda, projenizin henüz bir adı olmadığı için Untitled olarak görünür. Autodesk 360 programında aynı anda birden fazla çalışmayı sekmeler halinde görüntüleyebildiğiniz için üst kısımdaki sekme sayısı arttıkça hangi sekmenin hangi projeye ait olduğunu takip etmek de zorlaşıyor. Bu yüzden projelere isim vermek, yeni bir çalışma dosyası açar açmaz ilk yapılması gereken adım.

fusion 360 projeye isim vermek

Sol üst kısımdaki save butonuna basarak ya da ctrl+s kısayol tuş kombinasyonuna basarak çalışmanızı kaydedebilir ve bu esnada henüz isimlendirilmemiş projenize bir isim de verebilirsiniz.

autodesk fusion 360 save

Name başlığında Untitked olarak görünen kutucuk bizim çalışma dosyamızın adı, buraya vida ya da tekerlek gibi çalışmamızla ilgili bir isim verebiliriz.

Location başlığında ise Autodesk Fusion 360 programı bize çalışmalarımızı farklı konumlarda gruplandırmamıza izin verdiği için Admin Project ya da Default Project gibi konumlar belirleyebiliyoruz.

cuneytsaglam

13.05.2020 13:17

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Fusion 360 Programında projeye isim vermek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.