5.00 / 1 oy

Ev için orta seviye masa tenisi masası tavsiyesi (2019)

Daha rakete karar veremeden eve bir masa tenisi masası almayı da kafaya koydum. Yerim az çok müsait ama yine de katlanabilir ve altı tekerlekli ve yürütülebilir bir masa olsun istiyorum. Nizami boyutlarda olması da şart tabi. Kapalı alanda kullanacağım için öyle yağmurdan etkilenmez çok kaliteli özelliklerde olmasına gerek yok (iç mekanlarda kullanılacak indoor masa olacak) ama masadan topun sekme sesi de kötü olmamalı (kullanılan mdf'nin kalınlığı ile ilgili olduğunu tahmin ediyorum) topun sekmesi de niami olmalı, orta seviye bir masa olsun istiyorum yani. Renk olarak eski yeşil renkli masaları oldum olası sevemedim, koyu mavi - lacivert renkli masa istiyorum. Masa faulü olarak tabir edilen masaya yüklenme durumları için de misafirlerin sağı solu belli olmayacağı için dayanıklı bir ürün olursa harika olur. Marka ve model ile öneriler verebilirseniz ve fiyatlarını da yazabilirseniz çok sevinirim.

ismaillkarat

13.08.2019 14:16

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 22 Ağustos 2019 17:57
    13

    Masa tenisi masaları indoor (iç mekan için uygun masa tenisi masaları) ile outdoor (mekan için uygun masa tenisi masaları) olarak ikiye ayrılırlar. Outdoor masalar zaten almak istemeyeceğiniz kadar çok pahalı. Indoor masalarda da amatör kullanım için yeterli 1.000 TL seviyesindeki Dynamic, Mitsuka, Altis ya da Delta gibi markaların masa tenisi masalarına bakabilirsiniz. Eğer bütçeniz yetiyorsa ve kaliteli bir masa almak isterseniz 2.000 TL'nin biraz üzerine Voit B4 indoor Masa Tenisi Masası da alabilirsiniz.

  • 6 Eylül 2022 04:12
    0

    bütün masa tenizi masalarında sunta üzeri kaplama kullanılıyor bildiğim kadarıyla, kötü masaların sunta kaplamaları ise daha kalitesiz oldukları için masadan top sektiğinde çıkan ses de daha rahatsız edici ve gürültülü oluyor. iyi bir masa bence ev için daha doğru seçim olur ki yeri geldiğinde yer kaplamaması için kolayca katlanabilir olması da çok önemli

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ev için orta seviye masa tenisi masası tavsiyesi (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.