5.00 / 1 oy

Domino (Dübel Frezesi) Nedir ve Nereden Satın Alınabilir?

Domino da biscuit joiner (bkz: Biscuit Joiner Nedir ve Nereden Satın Alınabilir?) benzeri elektrikli ve ahşap birleştirmek için kullanılan bir el aleti. Özellikle köşe bağlantılar için hem gizli, hem de sonradan açılıp geri sıkılabilen ara bağlantı aparatları için kullanılıyorlar.

İnternette domino woodworking aramasını yaparsanız domino cihazlarını ve örneklerini görebilirsiniz. Ama maalesef biscuit joiner olmadığı gibi bizde domino cihazını bulmak da mümkün değil. Sadece bir sitede yurt dışından getirildiğini tahmin ettiğim bir ürün buldum ama ona da 10.000 TL gibi bir fiyat etiketi eklemişler. Halbuki bu cihazlar yurt dışında çok daha erişilebilir fiyatlara satılan ve amatör ahşap hobicileri tarafından kullanılan cihazlar.

Bizde henüz bilinmedikleri için satışta olmadıklarını tahmin ediyorum ama yıllar sonra bu elektrikli el aletleri gelip de popüler olduklarında buraya yazabilmek için bu başlığı da ekliyorum.

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Akülü Vidalama Makinesi Tavsiyesi

bkz: Spyderco Çakı Tavsiyesi

bkz: 3D baskılar için yapıştırıcı tavsiyesi

bkz: Hesaplı Çivi tabancası Tavsiyesi

bkz: Elektrikli Raspa Makinesi (Multi-Tool) Tavsiyesi

bkz: Ev için başlangıç seviye dikiş makinesi tavsiyesi

famous

06.04.2021 02:16

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Domino (Dübel Frezesi) Nedir ve Nereden Satın Alınabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.