5.00 / 1 oy

Marketlerde Satılan En Kaliteli Pastırma Hangisi?

Ekseriyetle marketlerden alışveriş yapan insanlar olarak hangi ürünleri satın alacağımızı seçmemiz konusunda daha bilinçli olmamızı sağlayan bu gibi soruların açılmasını daha faydalı buluyorum. Kendi açtığım ya da başkalarının açtığı benzer sorular için bkz: 

Marketlerde Satılan En Kaliteli Sosis Hangisi? 

Marketlerde satılan en kaliteli sucuk hangisi?

Marketlerde Satılan En Kaliteli Tereyağı Hangisi?

Marketlerde satılan en kaliteli ayran markası hangisi?.

Son zamanlarda pastırma yemek, özellikle çemen kokusundan dolayı çok tukaka olarak anılır oldu, hatta çemensiz pastırmalar da artık hemen her markette bulunabiliyor. Kendi adıma çok pastırma yiyen birisi olmasam da kırk yılın başı canım pastırma çektiğinde çemenli pastırma yemeyi tercih ediyorum. Pastırma alışverişi konusunda da çoğu kasapta kasap pastırması bulmak mümkün olmadığı için herkes gibi ben de migros, a101, bim, şok, carrefour vb marketlerden alışveriş yapıyorum. Et ve süt ürünlerinde kendi tercih ettiğim ve kara listem olan bazı markalar var, bu yazıyı da marketlerden eğer pastırma alacaksam hangi tercih sırası ile hangi pastırma üreticilerini ve markalarını seçtiğimi paylaşmak istiyorum. Benim gibi ne alacağına karar vermek için araştırma yapmayı seven kişiler için bu başlığı açıyorum ve yazar arkadaşlardan da katılımlarını bekliyorum.

1. Namet Lüks Pastırma

2. Polonez Dana Dilimli Antrikot Pastırma

3. Apikoğlu Parça Pastırma

4. Erşan Seçme Pastırma

dirik

25.10.2020 14:55

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Ekim 2020 20:06
    11

    Ben bir yıldır tüm pastırmalarımı tabakoğlu pastırma'dan alıyorum. Fiyatları biraz tuzlu ama çocukluğumun doğal pastırması gibi lezzetli olduğu için tercihim bu yöndeç İnternetten sipariş veriyorum ve kargoyla da geliyor. İşin garip kısmı ise tabakoğlu pastırma'nın bir kastamonu firması olması, kayseri'den beklerken benim yediğim en lezzetli pastırma kastamonu'dan çıktı :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Marketlerde Satılan En Kaliteli Pastırma Hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.