5.00 / 1 oy

Deepfreeze şifresi nasıl bulunabilir?

Her açılışta sıfırlanmasını istediğim eski bir bilgisayarım vardı, ben de vakti zamanında deepfreeze ile şifreledim ve kullanmayınca da aylardır çekmecede duruyor. Şimdi birkaç program yükleyip kullanmak istiyorum bilgisayarı ama şifremi hatırlayamadığım için freeze modundan kaldırıp da kalıcı değişiklikler yapabilecek şekilde müdahale edemiyorum. Acaba tek çare format atmak mıdır yoksa deepfreeze şifresini kırabilecek başka bir program olabilir mi?

erdens

16.10.2019 14:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 16 Kasım 2021 01:43
    0

    bir zamanlar antifreeze gibi bir program ile çok eski sürüm bir deepfreeze'li bilgisayarın deepfreeze'ini kaldırabildiğimi hatırlıyorum ama bu program halen var mıdır ya da güncel deepfreeze sürümleri ile çalışmaya devam ediyor mudur bilmiyorum. sonuç olarak o dönem o sürüm deepfreeze programında bir açık varmış ki kırmayı başarmışlar ama aradan çok yıllar geçtiği için pek ihtimal vermiyorum.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Deepfreeze şifresi nasıl bulunabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.