5.00 / 1 oy

Dağ Bisikleti ile Gezilebilecek Yerleri Gösteren Bir Uygulama Var mı?

Dağ bisikleti ile hafta sonlarında şehirden uzaklaşarak doğada gezmek gibi bir hobi edindim kendi kendime. Böylece hem hafta sonları güzel bir spor aktivitesi oluyor, hem de doğada havadan koronavirüs bulaşma riski olmadığı için özgürce gezebiliyorum. Özellikle daha önce bisikletle hiç girilmemiş olduğunu tahmin ettiğim yerlere ilk kez giriyor olduğumu bilmek ve yön bulmaya çalışmak çok keyifli, ama ormanın ortasında akşam vakti kaybolup da sonra bana sövmeyin :)

Bu gezintilerden birinde aklıma bir fikir geldi, sürekli olarak acaba nerede gezebilirim diye düşünmektense bu hobiye sahip zaten binlerce kişi vardır ve onlar da benden önce kendi şehirlerinin etrafında bisikletleri ile doğa gezisi yapabilecekleri yerleri araştırıp bulmuşlardır diye düşündüm. Sonra da acaba böyle bir uygulama var mıdır diye google play'den ve app store'dan arama yaptım ama Türkiye'de kullanılmakta olan böyle bir uygulama göremedim.

Eğer bisikletle doğa gezintisi rotaları tavsiye eden bir uygulama biliyorsanız adını buraya yazar mısınız? Çünkü eğer böyle bir uygulama yoksa bunu kendim projelendirmeyi ve dışarıdan hazırlatmayı düşünebilirim. Hem hobi amaçlı olarak güzel bir girişim olur, hem de ileride belki kullanıcı sayısı artarsa belki yatırım alacak bir start-up bile olabilir diye düşünüyorum.

goringo

21.10.2020 13:44

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dağ Bisikleti ile Gezilebilecek Yerleri Gösteren Bir Uygulama Var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.