5.00 / 1 oy

Cloudflare Error 522 - Connection timed out Hatası

Cloudflare kullanan çoğu sitede sık sık Cloudflare Error 522 - Connection timed out hatası gözlemliyorum. Üstteki barda retry for a live version dediğine göre açmaya çalıştığı site, Cloudflare cache'lerinden açmaya çalışıp da önbellekten yükleyemediği için açamadığı sunucu oluyor ve aradan clloudflare önbelleğini çıkardığınızda live version olarak direk sitenin kendine bağlanıyor ve hata da çözülmüş oluyor. Ama bazı sitelerde live version istediğinizde site açılırken bazı sitelerin muhtemelen kendi sıunucularından kaynaklanan bir problem olduğu için her iki versiyon da yüklenememiş oluyor. Hatayı doğru mu yorumluyorum ve site sahipleri açısından Cloudflare yükleme hatalarının bir çözümü var mıdır?

cloudflare Error 522 - Connection timed out

kankito

25.05.2020 00:37

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 9 Ekim 2021 06:34
    0

    sunucu kaynaklı bir hata, cloudflare'den kaynaklı olsaydı zaten live version'u cache olmadan görüntüleme seçeneği çıkardı. cloudflare zaten ilk zamanlarındaki gibi çökme hatalarını artık pek üretmez oldu, ama sunucu tarafında hata varsa da hata mesajını kendi hata ekranı ile ve 522 kodu ile gösteriyor.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Cloudflare Error 522 - Connection timed out Hatası

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.