5.00 / 1 oy

Black Widow (2020)

Demek ki bir rolü Scarlett Johansson oynayınca tarihin gelmiş geçmiş en büyük süper hahraman sinema prodüksiyonunda bile süper kahraman olmayan bir karakter ilgi çekebiliyormuş, gişe beklentilerine emin olmasa Marvel Studios bu film için milyonlarca dolar harcamazdı yoksa.

Spider Man'i izlemeyenlere spoiler vermemek için filmin sonundaki after credits'ten bahsetmeyeceğim ama filmin tarihi de açıklandığına göre artık senaryo teorisyenleri MCU'da nelerin değişeceğini ve nelerin olabileceğini yazıp çizmeye başlayabilirler. Black Widow (Karadul) adıyla vizyona girecek olan filmin tarihi ise 1 Mayıs 2020 olarak belirlenmiş. Filmin başrolünde ise beklendiği gibi Natasha Romanoff / Black Widow karakteri ile Scarlett Johansson bulunuyor. Filmde hangi diğer Marvel kahramanlarının ya da karakterlerinin olacağı konusunda şimdiye kadar sızdırılmış bir bilgi yok.

Diğer yandan, önceki Marvel filmlerinde sık sık flashback'ler ile Natasha Romanoff'un çocukluğu ve aldığı sert eğitim kesitler halinde gösterilmişti. Bu filmde de bu hikayenin ayrıntıları ile paylaşılması bekleniyor, dolayısıyla MCU'nun süper kahramanlarına ne kadar yer verileceği de bir açıdan muallak durumda.

denizil

22.07.2019 15:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Black Widow (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.