5.00 / 1 oy

Binek otomobil ruhsatlı Doblo tipi araba tavsiyesi

Doblo tipi arabalar (minivan deniyor galiba) ticari ruhsata sahip diye bilirdim ama kişisel kullanım amacıyla binek olan türleri de varmış sanırım. Yük taşımak geniş bagajına ihtiyaç duymamdan dolayı bir adet doblo tipi binek araba arıyorum, bütçe olarak da 40-50 bin TL seviyelerinde olabilir, ama günlük kullanım için de otomatik vites ve klima gibi temel özelliklerinin de olmasını istiyorum. İkinci ellerde ticari olan türleri çok kilometre yaptıkları için aile arabası olamayacak kadar yorulmuş oluyorlar ama binek versiyonlarında düşük kilometreli ve iyi bakılmış bir şeyler bulurum diye ümit ediyorum. Bu sınıfa çok hakim olmadığım için hangi marka ve modellere bakmalıyım bilenler öneri sunabilirlerse sevinirim. Volkswagen Caddy gibi araçlar da uygunsa olabilir. Tavsiye vermek isteyen enişteleri pise davet ediyoruz 😂

mr. faruk

02.11.2019 11:07

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 20 Ekim 2021 00:27
    1

    bazen benim de aklıma esiyor, ufacık arabaların bagajına sığmakla uğraşmak yerine doblo tipi bir araba alayım nasıl olsa artık hepsi turbo motorlu basınca da kaçar diyorum ama sonra toplumsal enişte baskısı beni durduruyor :) asıl arabam olarak değil ama yedek araç olarak durumum olsa alır garajda tutarım bir tanesini, sürekli lazım oluyor nasıl olsa eşten dosttan istememiş oluruz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Binek otomobil ruhsatlı Doblo tipi araba tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.