5.00 / 1 oy

Aykut Enişte 2 Ne Zaman Nereden İzlenebilir?

BKM Twitter kanalında gördüğüm video ile gece gece keyfim yerine geldi, son zamanların en kaliteli ve gerçekten güldürebilen birkaç Türk filminden birisi olan Aykut Enişte filminin ikincisi için senaryo ve çekim hazırlıkları başlamış. Paylaşılan videodan da ekibin hazırlık aşamasında bile çok eğlendikleri ve ilk filmde olduğu gibi oldukça komik bir senaryo ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlandılları anlaşılıyor.

Aykut Enişte filminin ilkini Netflix'te izlemek mümkün, filmin izlenme sayılarının yüksek olduğunu düşünerek ikinci filmin de pandemi dolayısıyla sinema yerine doğrudan Netflix'te gösterime gireceğini tahmin ediyorum. Henüz açıklanmış bir vizyona giriş tarihi olmasa da Türk filmlerinin ortalama senaryo, çekim ve kurgu süreçleri düşünülürse tahminime göre önümüzdeki yıl bu günlerde Aykut Enişte 2 filmini konuşuyor olabiliriz. Ekibe tüm samimiyetimle başarılar diliyorum.

Not: Cem Gelinoğlu şimdilik yaş tahtaya basmadı ve Vine'dan beridir her projede güldürmeyi başardı, yine iyi bir projede yer aldığına eminim :)

malabacak

24.08.2020 00:16

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 21 Kasım 2021 18:07
    2

    önyargılı olarak izledim ama gerçekten de eğlendiğimi fark ettim film boyunca. internet ünlülerinin filmleri genel olarak çok kötü oldukları için insan ister istemez önyargılı oluyor. Bu arada ikinci filmin çıkış tarihi de 2 Aralık 2021 olarak yazıyor.

  • 20 Ocak 2022 18:40
    0

    Netflix'e düşsün diye bekliyorum ama henüz gelen giden yok

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Aykut Enişte 2 Ne Zaman Nereden İzlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.