5.00 / 1 oy

Avengement (2019)

Yıllardır açlığını hissettiğim aksiyon filmi işte tam olarak buydu. Hapisane hayatı da var, gerçekçi aksiyon sahneleri ve bütünleyici makyaj uygulamaları da var, yozlaşmış düzen de var, intikam duygusuyla yanıp tutuşan masum karakter de var, spoiler olmadan da daha fazla yazamam muhtemelen. Herkese aksiyon filmi olarak tavsiye ediyorum.

denizil

22.06.2019 10:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 28 Haziran 2019 12:48
    8

    O yumruklardan herhangi birisini gerçek kavgada birisi yese ağzı yüzü dağılır, bilincini kaybetmesi de muhtemeldir hatta. kavga sahnelerinin estetik açıdan tasarlanması başka bir şey, bir kavganın gerçekçi olarak sunulması başka bir şey. Örneğin Irreversible filmindeki meşhur yangın tüpü sahnesi tam anlamıyla gerçekçidir. Ancak Fast & Furious serilerindeki Luke Hobbs (Dwayne Johnson) ile Deckard Shaw (Jason Statham) kavga sahneleri ise tamamen estetiktir çünkü her iki aktörün de yüzünde bir damla kan olmaz genelde.

    Film olarak kendini izletti, hikaye derinliği konusunda bence sınıfta kalan bir film oldu. Filmin ikinci yarısı aynı mekanda aynı olaylarla fazla sündürülmüş, sanki senariste filmin yarısına yetecek kadar para vermişler de ikinci yarısını da ilk yarısının sonundan çekip uzatarak yapmışlar gibi olmuş.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Avengement (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.