5.00 / 1 oy

Aracın Lastik Hava Basıncını Ölçmek İçin Alet Tavsiyesi

Selamlar, aracın sol arka tekerinde 15-20 günde bir inme durumu gözlemlemeye başladım, indikçe benzinlikte şişiriyorum ama problemin kaynağını da bulamadım. Lastikte görünür hiçbir çivi ya da deformasyon belirtisi yok, janttan kaçırdığından şüphelenmeye başladım.

Lastikleri her seferinde ölçmek için benzinliğe girmek yerine kendim hızlıca lastik basınç ölçümünü yapabileceğim pratik bir cihaz ya da araç arıyorum. Tek seferlik bir ihtiyaç olarak değil, nasıl olsa bundan sonra kullanacağım arabalarda bile lastik problemlerinde gerekli olabilir diyerek sürekli aracın bagajında bulunduraağım bir güvenlik ve ölçüm aleti olarak güvenlik yatırımı olarak düşünüyorum. Bildiğiniz böyle bir alet var ise markasını ürünün adını yazarak bilgi verebilir misiniz?

yilmaz

04.08.2020 13:50

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 21 Şubat 2022 15:58
    0

    Xiaomi'nin akıllı pompası vardı ama o kadar para vermek istemezseniz 20-30 TL gibi manuel basınç ölçerler de internetten alınabilir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Aracın Lastik Hava Basıncını Ölçmek İçin Alet Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.