5.00 / 1 oy

Araba kokusu tavsiyesi 2020

Araç içinde sürekli olarak güzel bir koku yayması için kaliteli bir araç içi kokusu arıyorum ama internetten satılan ürünleri elime alıp da koklayamadığım için hangisi iyidir ya da kötüdür bilemiyorum. Taksi gibi sürekli fenalık getirecek ya da sigara kokusunu bastıracak bir koku değil, bunun yerine arabanın kendi sıfır kokusuna benzer doğal bir koku olursa çok daha güzel olur. Bir forumda Be in a Good Mood Araç Kokusu Black Musk kokusunu çok tavsiye etmişler ama buna da emin olamadım. Bmw 7 serisindeki gibi (galiba Peugeot 3008'de de var) moda göre koku seçebildiğiniz bir ürün varsa biraz fazla para verip onu alalım asında.

caner.bagci

18.02.2020 14:26

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 6 Haziran 2020 21:47
    6

    Daha fresh bir koku istiyorsanız mutlaka limon, portakal gibi kokuları tercih etmelisiniz. aynaya asılı kokuların kullanılabileceği gibi arabanın bardak tutucu kısmına konulan daha uzun süre giden oda kokularını da deneyebilirsiniz. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Araba kokusu tavsiyesi 2020

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.