5.00 / 1 oy

Araba için şarjlı süpürge önerisi (2019)

Çok enteresan özellikleri olmasına gerek yok, bagajda duracak ve şarjı bittikçe ya da içinde fazla pislik biriktikçe eve çıkacak ve taşıması kolay bir el süpürgesi istiyorum. şarjı birkaç kullanım gitmeli, yoksa her seferinde tekrar şarj etmeye uğraşabilecek kadar titiz bir adam değilim maalesef. Aparat olarak da ıslak temizleme yapmayacağım için sadece koltukların yan ve arka boşluklarına sokabileceğim kadar ince bir uzatma aparatının olması yeter. Markası da yedek parça temini gibi konularda 3 gün sonra bulamayacağım markalardan olmamalı, bu ürünlerin bataryaları 2 yılda ölüyor malum, sonra süpürgeyi komple çöpe atmak istrmiyorum. Marka model ve fiyat olarak tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.

Muammer Doğan

12.09.2019 01:05

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 26 Eylül 2021 07:57
    3

    tüm şarjlı süpürgelerin sonu kaçınılmaz olarak batarya ömrünün tükenmesidir, bunun için ya arabadan elektrik alacak şekilde bir süpürge alarak yıllarca kullanın, ya da 2-3 yılda bir yeni bir batarya alacağınızı bilerek bu alışverişi yapın. bana sorarsanız oto kuaföre gittikçe iç dış temizlik yapmak az sayıda kullanımda daha hesaplı. ama temizlik takıntınız olacak düzeyde arabanızı sürekli temizliyorsanız ve bir de çocuk ya da evcil hayvan sahibi olma durumunuz varsa o zaman süpürge satın almak daha mantıklı olabilir.

  • 17 Aralık 2021 06:59
    1

    neden araba için, evinizde kullanmak istemiyor musunuz? sadece araba için olacaksa arabada bırakıp batarysının sıcak ve soğuk hava değişimlerinde ölmsini beklemek yerine çakmak çıkışından çalışabilen versiyonları incelemenizi öneririm. ya da daha iyisi evinize iyi bir şarjlı süpürge alıp arada arabanıza da indirip kullanın

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Araba için şarjlı süpürge önerisi (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.