5.00 / 1 oy

3 Boyutlu Ahşap Mobilya Modellemek İçin Program Tavsiyesi

Amatör mobilya üretimi için kendi aklımdaki masa, sandalye ya da tabure gibi ürünleri 3 boyutlu olarak çizebileceğim ve eklem yerleri ile birlikte birleştirerek hangi parçanın kaç cm olduğunu görüpa kullanacağım vidaların boyutlarına kadar bana yardımcı olabilecek bir 3 boyutlu modelleme aracı arıyorum.

Sitede Fusion 360 programı ile hazırlanmış bazı örnekler ve eğitimler gördüm ama ahşap doku eklemek ve mobilyaların önizlemesini yapabilmek için başka bir cad programı mı kullanmalıyım yoksa Fusion 360 yeteli olur mu? Eğer olursa ücretsiz olması açısından oldukça büyük maliyetlerden kurtarmış olur çünkü dolarla fiyatlanmış programların fiyatlarını gördükçe insan hobisinden soğur duruma geliyor.

Tavsiye edeceğiniz programın internetteki modelleri de açabilmesi ve diğer 3 boyutlu modelleme programlarının uzantıları ile uyumlu olması da önemli. Yanıt verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

yelkenci2

26.08.2020 03:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
3 Boyutlu Ahşap Mobilya Modellemek İçin Program Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.