06.02.2014
4.60 / 10 oy

internetten Para Kazanmanın Güvenilir Yolu

Pekala, öncelikle 10 yılı aşkın süredir internetten para kazandırma vaadiyle kurulan tuzak sitelerden dolayı internetten para kazanmanın mümkün olmadığını savunanlardan mısınız? Ne tesadüf, ben de üç kuruş ek gelir olur ümidiyle yıllardır bir çok deneme yapmış, ancak tamamında sadece sisteme para kazandrmış, kendisi fayda sağlayamamış bir kullanıcıydım. Şimdi mi? Sanırım doların yükseldiğine sevinen az insandan birisiyim, zira her ay hesabıma dolar bazında düzenli gelir yatmakta :) Peşinen söyleyeyim, aşağıda anlatacağım yöntem, günde sadece 15-20 dakikanızı ayırarak yaratabileceğiniz ve hiçbir yatırım yapmanızı gerektirmeyen, garanti bir yöntemdir. Tek yapmanız gereken ise link kısaltmak.. Nasıl mı? Okumaya devam edin, çünkü buna deyecek :)

Ne Kadar Kazanabilirim?

Öncelikle biraz motivasyon sağlayabilmek adına aldığım son ödeme çekini, noktasına virgülüne dokunmadan aşağıda paylaşmak istiyorum:

internetten para kazanmak

Resimden de görebileceğiniz gibi, bu ay günde sadece 15-20 dakikamı ayırarak 454 Dolar kazandım. Suret en etkili motivasyondur demişler :) Şimdi geçelim ayda 1000 TL'yi aşkın paranın her ay hesabınıza nasıl yatacağına.

Link Kısaltma işlemi Nedir?

Link kısaltma işlemi, kısaca uzun linklerin kısaltılmasını sağlayan hizmet sağlayıcılar vasıtasıyla internet adreslerinin kısaltılmasını sağlayan sistemlerdir. Örneğin:

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25751461.asp

adresi tam 47 karakterden oluşmaktadır. Adf.ly gibi bir link kısaltıcı servis ile bu adresi kısalttığımızda http://adf.ly/dA5Oq gibi oldukça kısa bir link elde ederiz (bu adres de aynı sayfayı açacaktır). İşte link kısaltma işleminin mantığı bu kadar basittir!

Link Kısaltarak Para Kazanmak

Link kısaltma hizmeti veren onlarca site mevcut. Ancak adf.ly adlı sitenin farkı, kısalttığınız her adrese yapılan her tıklama için size para ödenmesi. Peki bu site bana neden durup dururken para ödüyor diye merak ediyorsanız, adf.ly'nin tek kazanç getirisi ise, sizin kısaltılmış linklerin içerisinde 5 saniye reklam göstermeleri. Sistem basit, linki kısalt, paylaş, düzenli para kazan :)

Adf.ly'nin Avantajları

1. Sektörde en uzun süredir hizmet veren site olması ve tüm ödemeleri düzenli (her ayın 1'inde) yapması.

2. Kazanç oranları en yüksek site olması

3. Kullanımının olağanüstü kolay olması

Adım Adım internetten Para Kazanmak

Yapılması gereken tüm adımları teker teker sıralayalım:

1. Öncelikle adf.ly sitesine üye olalım. Bu link üzerinden üye olmanız halinde bonus alarak kazançlarınızı daha da artırabilirsiniz.

2. Yukarıdaki bonuslu linki kullanarak açtığımız adf.ly sitesi aşağıdaki gibi olacaktır:

internetten para kazanmak

Öncelikle sarı Join Now butonuna tıklayalım. Böylece aşağıdaki üyelik formu karşımıza gelecektir.

internetten para kazanmak

Üyelik formunu dolduruyoruz (İngilizce bilmeyenler resimdeki açıklamalardan yararlanabilirler).

3. E-posta adresimize gelen onay e-posta'sını onayladıktan sonra geçelim para kazanmaya :)

4. Üst kısımdaki Log in butonuna tıklayalım ve seçtiğimiz kullanıcı adı ve parola ile sisteme giriş yapalım.

5. Giriş yaptıktan sonra ekranımız aşağıdaki resimdeki gibi olacaktır. 

internetten para kazanmak

Artık tek yapmamız gereken link kısaltmak ve insanların kısalttığımız linklere tıklamasını sağlamak.

6. Herhangi bir linki (örneğin google.com) kutucuğa yazalım ve Shrink tuşuna basalım. Site bize http://adf.ly/d9zEQ gibi bir link verecektir. İşte linkimiz bu, insanlar tıklasın, biz para kazanalım :) 

Şimdi geçelim linklerimize tıklatmak için kullanabileceğimiz taktiklere..

Adf.ly ile Para Kazanma Taktikleri

Önemli Not: Sakın kendi linklerinize tıklayarak para kazanmaya çalışmayın, sistem bunu algılayacak kadar akıllı ve sizi sistemden anında atacak kadar zekidir!

1. İlk bilmemiz gereken, internete bırakacağımız her linkin yıllar boyu internette kalacağı ve yıllarca tıklanmaya devam edeceği. Bu sebeplere doğru adreslere bırakacağımız linklerle kazancımızı artırabiliriz.

2. Sosyal medya oldukça verimli bir kaynak. Facebook ve twitter hesaplarımızdan linklerimizi paylaşabiliriz.

3. Youtube ise tam bir maden. Youtube yorumları kısmına hergün bırakacağınız birkaç adres ya da daha iyisi kendi youtube videolarına ekleyeceğiniz linkler, tahmin bile edemeyeceğiniz paralar kazanmanızı sağlayabilir (tecrübeyle sabittir).

4. Benim asıl kazanç kaynağım olan yöntem ise blog'lar. Tumblr, wordpress ya da blogger gibi ücretsiz blog sayfalarından site açarak linklerinizi burada paylaşabilirsiniz. Örneğin komik bebek fotoğrafları paylaştığınız bir sitede linkleri adf üzerinden vermeniz, her gün yüzlerce tıklanma getirecektir.

5. Mevcut blog'ların yorumlarına adf linki bırakmak da oldukça getiri sağlamaktadır.

6. Sakın internette gezinen adf.bot para kazandırma programlarına aldanmayınız. Sistem bunları anında farkederek sizi sistemden atacaktır ve mevcut paranızı da ödemeyecektir.

7. Sınırsız internet ve sizin hayal gücünüz. Üretebildiğiniz tüm yaratıcı fikirler dolar bazında hesabınıza yansıyacaktır :)

8. Ödeme dağılımları, ülkelere göre değişiklik göstermekte. En çok kazandıran bölge ise Amerika. Bu sebeple İngilizce biliyorsanız, Amerika bölgesinden yapılacak tıklamalar, size en bol kazancı sağlayacaktır.

9. Link kısaltma konusunda hiçbir kısıtlamanız yok. Binlerce link kısaltabilir ve hepsini gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz.

10. İlk günler bakiyenizin çok az artması, motivasyon kaybına yol açabilir. Ancak yılmayın ve her gün üzerine koyun. Bu sayede siz de benim gibi aylık 500 dolar seviyelerine ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için aşağıdaki yorum kutusunu kullanabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dilerim :)

internetten Para Kazanmanın Güvenilir Yolu
Bu makalenin telif hakkı ve tüm sorumlulukları yazara ait olup, şikayetler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
URL:
Etiketler:

Bu makale 122214 kez okundu

06.02.2014 tarihinde yazıldı
Reitix

Yorumlar

 • halukgta
  11.05.2020

  internette halen ysense gibi para kazandıran platformlar mevcut. sadece anket doldurarak ve düzenli bir gelir beklentisine girmeden 2-3 ayda bir 50 dolar gelir gelsin derseniz deneyebilirsiniz. ya da evinizde üretim yaparak internetten satış yapmak ve bunun üzerine geçici ya da kalıcı işler kurgulamak da seçenekler arasında

 • canBayan
  18.01.2020

  ufak tefek paralar kazandıran platformlar hep oldular, hep de olmaya devam ederler ama bu platformların gelir düzeylerine bel bağlayarak buna göre plan program yapmak üzücü sonuçlara yol açabilir. ysense bile gelir getiriyor ama bir ayı diğer ayını tutmuyor. gelirse allah bereket versin deyip geçmek gerek bu yüzden. gelecek ay nasıl olsa şu kadar gelir derseniz yarı yolda kalabilirsiniz

 • kozturkonline
  13.12.2019

  sadece iletişim kurarak bile hizmet verdiği herhangi bir alanda yeni müşterilerini internetten bulan bir sürü insan ve işletme var. daha bunun sosyal medyası var, reklamcılık ve promosyon sektörü var, sanal mağazalar açıp satış yapma olanakları var, blog'lar kurup yazılar yazması var, youtube var. işin özeti kullanmak isteyene internette sınırsız imkan var

 • oepetek
  29.07.2019

  e ticaret en kolay para kazanma yolu olsa da en güvenilir yol olmadığı kesindir. artık internet ortamında her türlü yorum yapılabilirken hele siz satıcı olarak hakkınızı savunmaya çalışsanız da bazen işler umduğunuz gibi gitmeyebilir. bu sebeple en iyi yol bildiğiniz dükkanınızdan satış yapmanızdır.

 • musicman
  25.01.2019

  konu muhtemelen artık güncel değil, güncel para kazandırma platformları üzerine de bir yazı hazırlasanız da hep birlikte değerlendirsek? bu şekilde büyük kazançlar elde etmek pek mümkün değildir elbette ama akmasa da damlasın maksat

 • Mustafa Mert
  06.09.2018

  zamanında insanlar bu işlerden gerçekten az ya da çok paralar kazandılar ama paypal'dan sonra bu tip yabancı menşeili uygulamalardan para kazanma yolu kalmadı sanırım

 • emrahguner
  07.08.2018

  bir dönemin işe yarar olduğu söylenen yöntemlerinden birisi link kısaltma servisleriydi ama paypal'ın tr'de faaliyetleri sona erince insanlar çok rağbet etmez oldular

 • angelir38
  15.01.2016

  açılın bakalım ben de üye oldum deniyorum, biraz da biz internetten dolar kazanalım di mi ama :)

 • yaşar44
  15.01.2016

  dolar yükseldiği için rakamlar son 6 aydır falan fena değil, sizde nasıl?

 • fato25
  13.01.2016

  güncel rakamları atabilir misiniz karşılaştıralım

 • esen42
  16.11.2014

  nerelere link attın?

 • malapli
  16.11.2014

  sistemi güzel kurdum, 2 gündür günlük 3 dolar amerikadan alıyorum

 • malapli
  06.11.2014

  ben de deniyorum teşekkürler

 • demetalev
  05.11.2014

  günlük 3-4 dolar arası da bana geliyor, Amerika'yı hedef alacak kaynakları kullanmanızı tavsiye ederim

 • ardahan
  03.11.2014

  günlük 2 dolara sabitledim, paypal'ım para yüzü gördü az da olsa

 • nilayyy
  10.10.2014

  Ya arkadaşlar nolurrr benim anlayacağım dilden anlatın şu para kazanma meselesini. öldüm bittim ama anlamıyorum bir türlü :(

 • eda34
  10.10.2014

  ben de deniyorum, öyle günde 10 dolar falan gelmiyo ama şimdilik denemeye değer gibi

 • kaan onay
  09.10.2014

  harcaması kolay, paypal'a yatırıyolar ordan da hesabına aktarıyosun

 • peri
  08.08.2014

  çok teşekkür ederim. madem öyle bir deneyim bakalım :)

 • peri
  08.08.2014

  denesem mi ben de diye tereddütteyim :( ne kaybederim ki.

 • gamaro
  08.08.2014

  Bişey kaybetmezsin peri kardeş. bak bu kadar kişi kazanmış. aklına takılan bir şey olursa biz burdayız. sorabilirsin. elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz.

 • savage_
  09.06.2014

  yes it is okutay kardeş, 78 dolar 9 gün :)

 • okutay
  06.06.2014

  türkçe içeriğe daha az para veriyo, amerikalılar ulaşsın diye ingilizce sayfalarda paylaşın

 • cerrah2011
  04.06.2014

  çalışıyor, dün üye oldum, eski hesap çarpanlarımla alakası bile yok uçuyorm resmen

 • kaan doğan
  02.06.2014

  link hala çalışıyomu gençler?

 • ozcan
  01.06.2014

  bugün tam olarak 4 film ve iki dizi izleyerek (hiçbişey yapmadan) 218 dolar kazandım, hayalimdeki işi buldum sanırım :)

 • ytuncel
  29.05.2014

  saziye yok öyle bişey linkin bi sınır varmı bilmiyorum ama senin bakiyen etkilenmez merak etme

 • saziye78
  27.05.2014

  bunu millete söölesek bizim para azalır mı acep, sayfayı mı kapatsak?

 • eml60
  26.05.2014

  ilk başlarken çok motivasyon kırıcı oluyo, onlarca link paylaşıp bikaç sent kazanıyosun bırakasın geliyo, ama atıyorm 20 gün felan daha link paylaşınca 2 basamaklı rakamlar gelmeye başlıyo

 • pakturk
  23.05.2014

  aynen pakturk, oturup bi ay bikaç bin link kasıcan, sonra yıllarca ekmeğini yiyicen

 • ycet
  23.05.2014

  bonuslu linkin özelliği mi bu, ben daha önce de linkbucs vb sitelerden bu işi denemiştim ama bi cacık kazandırmamıştı, şimdi 24 günlük bakiyem 21küsür dolar, canınızı yerim sizin ya

 • pakturk
  23.05.2014

  geçen ay ingilizce blog sayfamdan paylaştığım 364 linkten bu ay 81 dolar bakiyem olmuş haberim bile yok, sevdim ben bu işi :)

 • bahtiyar
  22.05.2014

  ben de az önce kaydoldum herkeze bol kazançlar

 • ilayda
  19.05.2014

  ailecek sardık biz de efenim, evden çıkmayacaz bu gidişle kuruyup kalıcaz :)

 • akılkarakter
  18.05.2014

  vallaha da çalışıyomuş ya la, hiç ümidim yoktu

 • turgay dikgez
  16.05.2014

  ben de trabzona beklerim tilbe hanım, sağlığınıza duacıyız :)

 • enstantane53
  12.05.2014

  tilbecim amasyaya gelirsen haber et bi yemek ısmarliim :)

 • isa650
  11.05.2014

  tek tük tıklamalarla bişey olmuyo, ama yüzlerce link kasında 2-3 haneli rakamlara ulaşmaya başlıyosunuz, bonusun etkisi olsa gerek

 • zarko777
  06.05.2014

  adf baiyelerinizi 5 doları geçince ay başını beklemeden direk tahsil edebiliyorsunuz, uyandıriim :)

 • aphex_twin
  04.05.2014

  bota mota gerek yok gençler, ne kadar çok popüler ve trafikli sayfada bol bol link paylaşırsanız o kadar geliyo, tahsilat 416 amerikan doları, i love adf ve paypal :)

 • aphex_twin
  02.05.2014

  prikopat61 kardeş, tilbe hocam da aynı durumdan bahsetmiş, botlardan uzak dur

 • cuneytsaglam
  02.05.2014

  lan millet kolayını bulmuş yine, yaşasın Türk işbirliği :)

 • psikopat61
  20.04.2014

  aklıma edeyim internetten adf link bot diye bişi denedim hesabımı hemen banladılar, aman arkadaşlar uzak durun. farklı email hesabından bonuslu link üzerinden tekrar hesap açtım linkleri güncelledim. 1-2 gün kaybettim ama toparlıyorm tekrar

 • ozan002
  16.04.2014

  aynen, Amerikadan gelen tıklamalarda 1000 tık karşılığı ortalama 5 dolar alıyorum (10 TL yaklaşık), bu ay 1000 TL barajını aşacam inat ettim :)

 • karga
  16.04.2014

  günlük ortalama 8-10 dolar civarı, İngilizce sayfalara kasıyorum, lokasyon çok önemli

 • beyazok
  16.04.2014

  gençler nasıl bakiyeler bilgi verin

 • semraibrahim
  13.04.2014

  keşke daha önce farkedeymişim ya, harcadığım nice boş yıllarıma üzüldüm resmen

 • ary
  11.04.2014

  ödemeler geldi, hepimize nice kazançlar dilerim

 • melihcan
  02.04.2014

  tilbe kardeş büyüksün..

 • tolgatolgar
  30.03.2014

  ödemeye şafak sayıyorum, bakiye 196 dolar

 • tolgatolgar
  26.03.2014

  Allah razı olsun kardeşim..

 • seckinbey
  26.03.2014

  ilk 1 aylık denememin sonucunu paylaşayım. Muhtelif blog ve sayfalarda attığım 1259 link bana 151 dolar kazandırdı, tahsilatımı da yaptım hatta yedim bile çatır çatır, az daha geliştirirsem işi gücü bırakır buna kasarım ben :)

 • merveseyhan
  15.03.2014

  oooh dadından yenmez :)

 • husen
  06.03.2014

  hmm niiceeee

 • esra nurcihan
  26.02.2014

  valla ilaç gibi geldi tilbe arkadaşım..

 • sangre
  21.02.2014

  canavar canavar :)

 • kaan onay
  17.02.2014

  dünyanın gazını vermişiniz be, deneyelim bakalım..

 • esen42
  17.02.2014

  benim de yaklaşık 1 hafta oldu, 20 wordpress&tumblr sitesi kurdum ve yaklaşık 5000 link paylaştım. İşin güzel yanı 200 dolar meblaya ulaştım. İşin daha güzel yanıysa artık hiçbişi yapmasam da her ay yaklaşık bi bu kadar daha geleceğini bilmek :)

 • acrylonitrile
  17.02.2014

  ilk haftanın kazancı 30 dolar, Allah bereket versin :) aylık 1000 doları gördüğüm an istifayı basar bununla kafayı bozarım evden de çıkmam ben :)

 • gumanji
  17.02.2014

  yıllardır görürdüm de anlamazdım millet niye linkleri bununla veriyo diye, yıllardır dünyanın parasını kazandırmışız meğerse. Azıcık da biz kazanalım, teşekkürler :)

 • keto
  17.02.2014

  Teşekkürler tilbekacan, makbule geçti

 • esen42
  12.02.2014

  baya baya 2 günde laptopun taksit parasını çıkardım, eyvallah üstad..

 • jesika
  08.02.2014

  Kısa günün karı oldu, süpersin sayın tilbekacan

 • acrylonitrile
  08.02.2014

  aynen, tematik blog siteleri hazırlanabilir, ben de öle yapıyorum

 • zap22
  08.02.2014

  Blog fikri çok mantıklı, hemen girişiyorum

 • kc1135
  08.02.2014

  Link süper oldu, eyvallah

 • murat27
  08.02.2014

  tşk.

 • hamzasaka
  07.02.2014

  Yalnız aylık kazanç baya başarılı olmuş, darısı başımıza

 • mimoza2727
  07.02.2014

  Hepimize bol kazançlar arkadaşlar, tüyoları da buradan paylaşalım

 • eliff
  07.02.2014

  Üyelik işlemi tamamdır, link için teşekkürler

 • erdalref
  06.02.2014

  Bonuslı link için teşekkürler

 • emirkan
  06.02.2014

  Yazı oldukça aydınlatıcı olmuş, teşekkürler

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.