14.06.2016

Göcek Mavi Tur Tekne Gezileri

NİRVANA S TEKNESİ İLE GÖCEK’TE MAVİ TURDA KAMPANYA

Butik bir aile teknesi olan Nirvana S ile Göcek’in eşsiz koylarını ve adalarını erken rezervasyon ile indirimli gezin. Yatılı turlarda 4 ile 6 kişi arasında, günlük turlarda ise 10 kişiye kadar misafir kabul ediyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

0 532 500 17 63

Sadi Gürbüzer

www.gocekmavitur.com

NİRVANA S TEKNESİ HAKKINDA GENEL BİLGİ

Göcek mavi tur ailesi olarak Nirvana S teknemiz ile 10 yılı aşkın süredir turizm sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Nirvana S olarak önceliğimiz misafirlerimizin memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sağlamak için ise teknemizde güven ortamı, güler yüz ve hijyen ön planda tutulmaktadır. Bizi butik bir aile teknesi olarak düşünebilirsiniz. Aileniz, eşiniz, dostunuz ile gönül rahatlığıyla teknemizde konaklayabilirsiniz. Teknemizi eşim Meryem Hanım ile birlikte işletiyoruz. Tüm yiyecek - içecek servisi ve temizlik işleri ile eşim ilgilenmektedir, ben de kaptanınız olarak isteklerinizi, ihtiyaç yanıtlamaktayım.

NİRVANA S İLE GÖCEK MAVİ TURLARIMIZ

Turlarımız günübirlik turlar ve yatılı turlar olarak değişmektedir. Yatılı turlarda gün kısıtlamamız yoktur, misafirlerimiz istedikleri kadar teknemizde konaklayabilirler.

GÜNLÜK TURLAR:

İsteyen misafirlerimiz alışverişlerini yaptıktan sonra Göcek Limanı’ndan 10:00-10:30 arasında mavi yolcuğumuza başlıyoruz.

Belli bir rotamız olduğu gibi uğrayacağımız koylar ile koylarda vakit geçirme süremiz misafirlerimizin de isteği doğrultusunda belirlenir.

Gün içinde sizin getirdiğiniz ya da bizden istediğiniz yiyecek ve içecekleri, tur esnasında arzu ettiğiniz zamanlarda sizlere sunmaktayız.

Mavi yolculuğunuz öncesinde yapılan alışveriş, misafirlerimiz tarafından ya da beraber yapılmaktadır.

Günün sonunda limana dönüş 17.30 – 18.00 saatleri arasında olmaktadır.

Günlük turlarda bir diğer seçenek olarak yemekleri koylardaki restoranlarda yiyebilirsiniz.

HAFTALIK TURLAR:

Misafirlerimiz istedikleri gün kadar mavi yolculuğa çıkabilmektedirler. Mavi turlarımızda gün kısıtlamamız yoktur.

Misafirlerimiz alışverişlerini yaptıktan sonra 10.00 – 10.30 arasında Göcek Limanı’ndan ayrılıp mavi yolcuğumuza başlıyoruz.

Mavi yolculuğumuz Göcek Adalarını ve Koylarını içermektedir. Haftalık turlarda da belli bir rotamız olduğu gibi, hangi koyda ne kadar süre kalmak istediğinizi siz misafirlerimiz de belirleyebilirsiniz.

Mavi yolculuk süresince arzu ettiğiniz yiyecek içecekleri sizlere sunabilmemiz için kumanyanızı sizin temin etmenizi tavsiye ediyoruz (Teknemizin çok yakınında manav, balıkçı,  migros, carrefour, bim gibi marketler bulunmaktadır. Siz istediğiniz malzemeyi alıyorsunuz, tekneye getirme hizmetini onlar yapıyorlar).

Siz misafirlerimiz isterlerse günlük kişi başı 35 € – 40 € olacak şekilde sabah-öğle-akşam yemeklerini biz veriyoruz, alkollü ve alkolsüz içecekleri siz alıyorsunuz.

Diğer bir seçenek ise kahvaltıyı teknede yapıp, yemekleri koylardaki restoranlarda yiyebilirsiniz.

 

NİRVANA S TEKNEMİZİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Nirvana S Teknemiz, 1 master ve 2 tek kişilik kabin olmak üzere 3 kamaralıdır. Günlük turlarda 10 kişiye kadar, yatılı turlarda ise 4 -6 kişi arasında misafir kabul edebilmekteyiz.  

Tip: Gulet (karpuz kıç)

Yapım yılı/Yenileme: 1995 - 2011

Gövde: Ahşap

Uzunluk: 15 m

Genişlik: 4.40 m

Sürat: 8-10 Knot

Liman: Göcek

Bayrak: Türk

Yolcu: 4 (1 adet 2 kişilik, 2 adet de tek kişilik olmak üzere 3 kamara olduğundan, yatacak kişi sayısı 4, fakat güvertede yatmak isteyen misafirlerimiz olduğunda 6 kişi de tura çıktığımız oluyor.)

Mürettebat: Kaptan, Aşçı

Motor: 145 HP Iveco

Yakıt Tüketimi: 12 lt/h

Yakıt Tankı: 1000 LT

Temiz Su Tankı: 3000 LT

NİRVANA S TEKNESİ KAMARA AYRINTILARI

Salon:  yemek masası, Oturma Alanı,

Mutfak: Tam Donanımlı

Kabin / Yatak / Tip: 1 Ana kabin (çift kişilik yatak, wc-duş içinde), 2 tek kişilik kabin

Banyo: Var (mozaik işlemeli) Biri master kabine ait,  özel tasarlanmış  2  banyo-tuvalet

Tuvalet: Ev Tipi ( 2 adet)

Müzik Sistemi: Var

Elektrik : 12 V, (Cep telefonu ve bilgisayar şarj edebilme imkanı vardır.)

Elektronik Sistemler: Haberleşme cihazı, Derinlik ölçer, Pusula

 

NİRVANA S - GÜVERTE EKİPMANLARI

Direk ve Yelkenler,

Servis Botu,

Çift kişilik kano,

Müzik sistemi,

Deniz merdiveni,

Güvertede duş,

Güneş tenteleri, Güneş yatakları,

Şnorkel ekipmanları, (maske&gözlük, şnorkel, palet) 

Balık tutma malzemeleri,

Sağlık ekipmanları,

Yangın söndürücüler,

Can yelekleri bulunmaktadır.

 

NİRVANA S - İLETİŞİM

Sadi Gürbüzer

0532 500 1763

0506 771 5502

Nirvana S

www.gocekmavitur.com

[email protected]

[email protected]

NİRVANA S TEKNESİ FOTOĞRAFLARI

Nirvana S teknesinin birkaç fotoğrafını burada sizlerle paylaşmak istiyoruz fakat tekne ve turlar ile ilgili daha fazla fotoğrafı http://www.gocekmavitur.com/fotograflar Linkinden bulabilirsiniz.

Göcek Mavi Tur Nirvana S

NİRVANA S - MÜRETTEBAT

Sadi GÜRBÜZER

Sadi GÜRBÜZER, 1957 Ankara doğumludur, orta ve lise öğrenimini Atatürk Lisesi’nde, Lisans eğitimini ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İşletme Bölümü’nde 1984 yılında tamamlamıştır. İyi seviyede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Meryem GÜRBÜZER

Meryem GÜRBÜZER, 1968 Kırşehir doğumludur. 2 çocuk annesidir.  Mozaik, ahşap boyama, taş bebek ve mefruşat gibi alanlara ilgilidir.  “Nirvana S” teknesinin dekorasyonu kendisi ilgilenen Meryem Hanım’ın yeteneğini mutfak, banyo ve tuvalet duvarlarında görebilirsiniz. 30 yıllık ev hanımlığı, yemek yapma ve sunma konusundaki titizliği ve tecrübesi ile arzu ettiğiniz yemekleri, mavi ve yeşilin ahengi içinde tatma keyfini size sunmaktadır.

GÖCEK’İN MUHTEŞEM KOYLARINI NİRVANA S İLE TANIYIN

Sessiz, sakin, mavi ve yeşil ile bir arada bir tatil planlıyorsanız özel tekne turu tam size göre olacaktır. Gulet Tekne kiralarken ise size birkaç tavsiyemiz olacak:

Öncelikle tatilinizi nerede geçireceğinize karar verin. Birbirinden farklı ve güzellikte, bozulmamış doğası olan bir yer arıyorsanız Göcek birinci sırada yer almalı. Diğer tavsiyemiz ise birlikte tatile çıkacağınız kişileri iyi seçmeniz. Denizin ortasında anlaşamadığınız biriyle birkaç gün geçirmek dayanılmaz bir tatil olabilir. 

Göcek konum olarak Muğla ilinde, Fethiye ilçesine bağlıdır. Göcek’i küçük bir sahil kasabası olarak düşünün. Tekneleri ve butik otelleri ile hala temiz doğasını korumaktadır.

Göcek bir körfez içinde bulunmaktadır ve bu körfez sayesinde diğer yerlerde hava bozuk olsa bile Göcek’te hava da deniz de sakinliğini korumaktadır. Bu açıdan Göcek’i korunaklı bir havuz gibi düşünebilirsiniz. 

Göcek Mavi Tur Tekne Gezileri
Bu makalenin telif hakkı ve tüm sorumlulukları yazara ait olup, şikayetler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
URL:
Etiketler:

Bu makale 5090 kez okundu

14.06.2016 tarihinde yazıldı
Reitix

Yorumlar

 • ceyhun.cakar
  05.09.2020

  yatılı tekne turlarında arkadaşları olanlar bence onlara sorsunlar, kaptanı, gemicisi, aşçısı gibi tekne mürettebatının ortak eğlenceleri maalesef tatil beldelerindeki birçok teknede olduğunu bildiğim zararlı madde kullanımıdır. hatta çoğu bölgede sırf bu konu yüzünden çok ciddi gruplaşmalar bile var. dolayısıyla ben de ailemle birlikte bir yatılı tekne turuna katılmak istersem sizinki gibi bir tekneyi tercih ederim

 • sezginipek
  05.09.2020

  yatılı tekne turlarında tecrübeli birisi olarak teknenizi özel kılan şeyin aile işletmesi olması olduğunu düşünüyorum. çoğu teknede 2-3-4 erkek mürettebat ile tura çıkıldığı için ve bu mürettebatın ahlaki durumları konusunda asla tam olarak bir güven duyamıyorsunuz. ama aile teknesi olması bu açıdan bana güven verdi

 • ayhanengin
  12.08.2020

  sadece otelde konaklamak değil ki problem, yediğiniz yemek, yemeği kimin hazırladığı, bulaşığını kimin ne kadar yıkadığı, güneşlendiğiniz şezlong, yaslandığınız resepsiyon desk'i... hepsi otelin de çapına bağlı olarak her gün yüzlere kişinin temasına maruz kalıyorlar. korona olmasa bile ben artık düşünmekten tiksindim ve kalabalık yerlere gitme fikrini kafamdan sildim

 • baharkara
  12.08.2020

  aile işletmesi olan bir teknede yatılı olarak gezerek tatil yapma fikri bana çok sıcak geliyor, özellikle de covid pandemisinde otellerin durumu dikkate alındığında kesinlikle çok daha mantıklı bir seçenek. otellerde çalışanların işleri bozmamak için korona hastalığına yakalandıklarında ihbar edilmiyor olması gibi haberler de gördükten sonra aşısı bulununcaya kadar kimse beni otelde kalmaya ikna edemez

 • caissa
  23.07.2020

  sağlık açısından halen otellerin büyük risk taşıdığını düşünüyorum. otel işletmecileri ve çalışanları ne kadar önlem alsalar da her türlü insanı otelde misafir ediyor olmak büyük bir tehlike. bu yüzden bayramda ben de ailecek yatılı tekne turu yapacak bir tekne arıyorum, göcek koylarını gezme fikri de kulağa güzel geliyor :)

 • subaşak
  23.07.2020

  yatılı olarak tekne gezisi yapmak kesinlikle bu yazın en tercih edilesi tatil türü. çekirdek aile olarak bir tekne içerisine göcek gibi bir yerde koyları gezerek, denize girerek, geceleri teknede oyun oynayarak ve gün boyu denize girip güneşlenerek yapılacak bir tatilden daha keyifli ve sağlıklı ne olabilir ki

 • ibrahim halil
  19.10.2019

  Yatılı tekne turu yapacaksanız eğer mürettebat bakmanız gereken önceliklerden. düşünün aynı mekanda 24 saatten fazla (hep yan yana olmasa da) vakit geçiriyorsunuz. Ailenizle gittiyseniz ve mürettebatın hepsi erkekse yine bir çekince oluyor. En iyisi aile teknelerini ön planda tutmak.

 • umud
  07.07.2019

  otel turizmi gerçekten çok sıktı, üstelik tarifeler de yabancı turistlere yönelik hazırlandığı için artık hesaplı olabilecek bir durumları da kalmadı. hem herkesin doldurmadığı sakin yerlere gitmek, hem de farklı bir tatil tecrübesi yaşamak için yatılı tekne turları bana da çok mantıklı gelmeye başladı, pahalı görünse de 2 aile çıkıldığında otel parasına gelmiş oluyor zaten

 • zibidigonzales
  12.06.2019

  göcek tatil yapmak için en seçkin tatil yörelerimizden birisi. tekne turları ve mavi turlar da göcek'in artık karakterine işlemiş kimlikleri oldu. güzel ve keyifli bir seçim olur tavsiye ederim

 • rinda
  16.05.2019

  göcek, hem doğal güzellikleri hem de daha sakin yapısı ile taytile gitmek ve tekne turu yapmak için en güzel yerlerden birisi. fethiye ve dalaman'a yakın olması da birkaç günlük tatiller için gezilerek dinlenme fırsatı sunmuş oluyor, ben tavsiye edebilirim

 • ismail coşan
  13.11.2018

  merhaba, 2019 temmuz 20 - 27 arası 4 kişi yatılı tur düşünüyoruz. fiyat nedir, neler dahildir? tur hakkında detaylı bilgi alabilir miyiz lütfen. Teşekkürler.

Bu yazıya siz de yorum yapabilirsiniz

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.