5.00 / 1 oy

Wi-Fi jammer nasıl yapılır? (DIY Kendin Yap Projesi)

Geceleri uyurken komşuların modemlerinden gelen wi-fi internet sinyallerinin zararlı olduğunu düşünüyorum ve uyuduğum odadan çeken 3 tane modem sinyali var. Bu modem sinyallerinin ben gece uyurken vereceği zararları engellemek için wi-fi jammer satın alamadığım için (böyle bir ürün yokmuş anladığım kadarıyla) kendim evde bir jammer hazırlamak istiyorum. Gerekli malzemelerle birlikte bir liste ve DIY tadında kendi jammer'ımı nasıl yapabileceğimi tarif eden bir kaynak önerebilir misiniz? Gerekli malzemeler için ebay ya da aliexpress gibi yabancı siteleri önermezseniz mutlu olurum çünkü yurt dışından verilen siparişlerin bu karantina şartlarında ulaşabileceğinden pek ümitli değilim.

Okan Baltalı

01.04.2020 12:22

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 17 Aralık 2021 10:07
  • 26 Aralık 2021 20:43
    0

    bazı şeyleri okuyunca bu kadar kolay olmamalı diye düşünmeye başlıyorum. yabancı youtube videolarında da rubber duck adında bir ürünün benzer amaçlarla nasıl kullanılabileceği detaylarıyla anlatılıyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Wi-Fi jammer nasıl yapılır? (DIY Kendin Yap Projesi)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.