5.00 / 1 oy

Hazır pizza hamuru (pizza tabanı) tavsiyesi

Pizzayı çok seviyorum, besleyici ve doyurucu mükemmel bir lezzet, ama kalorili olmasından dolayı da öğlenleri yiyebiliyorum ve akşamları tercih etmiyorum. Hazır pizzaların üzerindeki malzemeler maalesef ya çok tatsız, ya da çok seyrek. Evdeki sucuk, zeytin, peynir gibi ürünlerle çok daha lezzetli ve bol malzemeli pizzalar hazırlamak mümkün, ama hamur kısmı ve üşengeçlik buna sıklıkla engel oluyor.

Fırında pizza yapmak istiyorum ama sırf hamurunu açmaya çok üşendiğim için her seferinde pizza yapma planlarımı başka bir zamana erteliyorum. Meğerse internette hazır pizza hamuru diye satılan ürünler varmış, ama onların da yorumlarına bakınca fırın kağıdına yapışmak gibi kötü özellikleri olduğunu gördüm ve hayallerim suya düştü.

İnternetten sipariş vererek (tercihen marketlerden) satın alabileceğim ince, lezzetli ve mümkünse katkılarla zararlı bir hale getirilmemiş pizza hamuru arıyorum. Tavsiye edeceğiniz bir hazır pizza hamuru ürünü var mı yoksa migros'un hazır pizza hamurunu mu denesem? 320 gramı 6.90 TL'ye satılıyor.

Not: internette arama yapınca alışveriş sekmesinde pizza tabanı adında ürünler geliyor, sanırım pizza tabanı ile pizza hamuru aynı şey olsa gerek

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Marketlerde Satılan En Lezzetli Dondurulmuş Pizza Hangisi?

bkz: Pizza Pişirme Taşı Tavsiyesi

bkz: Dondurulmuş pizza nasıl yapılır?

bkz: Pizza tavası nedir ve nasıl kullanılır?

bkz: Fırında Yumurtalı Karadeniz Pidesi Tarifi (Fotoğraflı)

bkz: Koronavirüs salgınında nasıl pide alacağız?

seherr

03.04.2021 20:35

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hazır pizza hamuru (pizza tabanı) tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.