5.00 / 1 oy

Philips Airfryer İncelemesi Yorumları ve Şikayetleri

Philips HD9650/90 Avance Collection Airfryer Fritöz ürününü geçtiğimiz hafta 1.800 TL'ye satın aldım ve yaklaşık bir haftadır da çeşitli denemeler de yaparak kullanıyorum. Philips Airfryer ürünlerini bilmeyenler için kısaca özet geçeyim, Philips Airfryer bir çeşit fırın gibi bir mutfak aleti ve yağ kullanmadan kızartma gibi yemekleri yapabilmenizi sağlıyor. Bu başlıkta da aramızda benim gibi başka Philips Airfryer kullanıcıları da varsa görüşlerini, pişirme tariflerini, yorumlarını ve şikayetlerini yazmak isterlerse diye açıyorum.

Ürün patetes kızartması konusunda inanılmaz başarılı. Ocakta kızartma yaptığımda yağların her yere sıçramasından ve davlumbazın deliklerine kadar yağ içinde bırakmasından nefret ettiğim için kızartma türü yemekler hiç yapmıyordum. Bu ürünü de bir arkadaşımın çok yoğun ısrarı sonucu satın aldım ve şimdilik iyi ki de almışım diyorum. Mutfakta çok fazla yer kaplamıyor ve normal fırında yaptığınız fırında tavuk ya da börek gibi tuzlular ile kek gibi tatlıları da bu ürün ile hazırlayabiliyorsunuz. Ama evde fırın var benim ne işime yarayacak derseniz hiç yağ kullanmadan sağlıklı kızartma türü pişirmeleri yapabilmek için bu ürüne bir şans vermelisiniz.

Şikayetim ise daha çok olumsuz eleştiri olarak söylenebilir, ürün çok parlak ve her dokunduğunuz yerde parmak iziniz kalıyor. Eğer bu ürünü benim gibi tezgahınızda sabit olarak kalacak şekilde kullanmak istiyorsanız dokunurken dikkatli olmalı ve üzerini de sonradan silmelisiniz.

Nazan Hepcan

20.10.2020 12:57

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Philips Airfryer İncelemesi Yorumları ve Şikayetleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.