5.00 / 1 oy

Notebook için MSI mı Monster mı almak daha mantıklı?

Donanımsal özellikleri ve ergonomisi açısından üst seviye bir bilgisayar almayı düşünüyorum ve 15.000 TL gibi bir bütçe ayırdım. Bu segmentteki performanslı bilgisayarlar arasında da MSI ve Monster markalarının modelleri öne çıkıyorlar, birbirlerine çok yakın özelliklerde emsal modelleri olduğu için iki markadan birisini tercih etme durumunda kalıyorum.

Marka, garanti, ürüne sahip çıkma ve servis yaygınlığı gibi kriterler üzerinden iki markayı karşılaştıracak ve birisini seçecek olsaydınız MSI mı yoksa Monster mı derdiniz?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Casper Notebook almayı tavsiye eder misiniz?

bkz: Monster notebook tavsiye eder misiniz?

bkz: Eski bilgisayarlar için oyun tavsiyeleri

bkz: Uzaktan ders için ekrana yazı yazma programı tavsiyesi

bkz: Ofis bilgisayarı için konforlu mouse önerisi

bkz: Windows'ta büyük dosyaları açabilmek için text editörü tavsiyesi

esprit

09.10.2021 21:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 10 Ekim 2021 00:36
    7

    Monster markasının ucuz modeli bildiğim kadarıyla yok, varsa da ben kullanmadım. Ama MSI markası geniş bir ürün yelpazesine sahip bir marka ve bende de 10 yıl kadar önce hesaplı modellerinden birisi vardı. Klavyesi keyfe keder basar basmaz, bataryası kendiliğinden bir anda bitmeye karar verir, ekranı bozulur vb. çok problem yaşattığı için MSI markasının bendeki itibarı hep kötü kaldı ve bir daha da satın almadım. Sizin bahsettiğiniz fiyatlara satılan modellerde böyle sorunlar olmayacağına eminim ama bir markanın her ürünü o markanın itibarını temsil ettiği için sonuç olarak bendeki MSI deneyimi de böyle iz bırakmış oldu.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Notebook için MSI mı Monster mı almak daha mantıklı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.