5.00 / 1 oy

Hadron notebook adaptörü tavsiye eder misiniz?

Toshiba Satellite notebook için bir süredir muadil adaptör kullanıyorum çünkü muadil adaptörler 50-60 TL fiyatlara alınabilirken orijinal olarak satılan adaptörler için 200 TL üzeri fiyatlar isteniyor. Hadron marka adaptörlerden geçen yıl yine bu zamanlar 2 tane sipariş etmiştim ve birisini evde bilgisayarı sürekli kullandığım prize sabitlemiştim, diğerini de lazım olduğunda çantama koyuyordum. Geçtiğimiz süre içerisinde prizde sabit duran adaptörde hiçbir problem olmasa da yanımda gezdirdiğim adaptöre kabloda kopma ve temassızlık oldu ve atmak durumunda kaldım.

Şimdi yeni adaptör siparişi verirken yine aynı fiyatlara benzer markalar görünce 19V ve 4.74A özellikleri olduğunu bildiğim için ve daha önce çalıştığını da kullanarak deneyebildiğim için yine Hadron marka adaptör sipariş verdim çünkü eski bir laptop kullanıyorum ve ve daha ne kadar bozulmadan kullanırım bilmiyorum. Bu yüzden fazla yatırım yapıp da kaliteli bir adaptör almak yerine en azından sabit durduğunda çalışan ve çantada gezdirildiğinde 1 yıl boyunca sağlam kaldığını bildiğim bir adaptör almış oldum.

hadron adaptör

Sonuç olarak hadron marka adaptörlerin UKT'sini bizzat yapmış birisi olarak ucuz olduğu için tavsiye ederim ama fazla beklentiye de girmeyin ve adaptörünüzü nazik kullanmaya çalışın. Birkaç kat fazla para verip orijinal diye satılan ürünleri almak yerine bundan birkaç tane alıp adaptör taşıma derdinden kurtulmayı da düşünebilirsiniz benim gibi.

ozzzyyy

29.11.2020 18:33

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 8 Aralık 2021 09:48
    0

    o fiyat seviyelerindeki ürünlerde zaten beklentinizin yaklaşık olarak o düzeylerde olması mantıklı olur, ömürlük bir ürünü o fiyatlara alamazsınız. bu arada kablosu kopan yer de power kablosu zaten, yenisi ile değiştirdiğinizde adaptör kısmında sorun yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • 27 Mayıs 2022 13:26
    0

    görebildiğim kadarıyla power kablosunun üst derisi eğip bükmekten zarar görmüş, herhangi bir power kablosu ile değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. yeter ki adaptör ile bütünleşik olan kablo sağlam kalsın

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hadron notebook adaptörü tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.