5.00 / 1 oy

Gibi Dizisi Nereden izlenebilir? Exxen'de Netflix'te var mı?

Gibi dizisi Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç ekibinin birlikte oluşturduğu bağımsız bölümlerden meydana gelen bir komedi dizisi. Her bölümde birbirinden farklı bir konu işlenmekte ve dizinin mizah dozu da çok kararında. Sinemalara her yıl onlarcasının geldiği vasat komedi yapımları gibi değil, şimdiye kadar izlediğim 7 bölümün her birisi kaliteli bir kısa film kalitesinde yapımlardı. Zaten Feyyaz Yiğit'i Okan Bayülgen ile birlikte çalıştığı Zaga yıllarından beri takip eden birisi olarak mizah anlayışını da seven ve anlayan birisi olarak işte beklediğimiz hareketler bunlar demek istiyorum.

Gibi dizisini Netflix,  Amazon Prime Video ya da Puhu TV'de izleyebileceğiniz bir dizi değil. Çünkü yeni açılan dijital yayın platformu olan exxen için hazırlanmış exclusive bir dizi ve sadece exxen üzerinden izlenebiliyor. Daha önce exxen'e üye olmamış olanlar için 7 günlük ücretsiz bir deneme sürümü bulunuyor, reklamlı aylık üyelik ücreti 9.90 TL ve reklamsız aylık üyelik ücreti de 19.90 TL.

bkz: Mortal Kombat filmi ne zaman nereden izlenebilir? Netflix'te var mı?

bkz: The Undoing Dizisi nereden izlenebilir? Amazon'da beIN Connect'te Netflix'te var mı?

bkz: Three Identical Strangers belgeseli nereden izlenebilir? Netflix'te var mı?

bkz: Loki Dizisi Ne Zaman Nereden İzlenebilir? Netflix ya da Amazon'da Var mı?

bkz: Bir Başkadır Dizisi Nereden İzlenebilir? Netflix ya da Amazon'da Var mı?

bkz: This is Us Dizisi Nereden İzlenebilir? Netflix ya da Amazon'da Var mı?

farukeczanesiiiiii

26.02.2021 21:38

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 3 Haziran 2022 07:47
    3

    en azından netflix'te, amazon prime video'da ve disney+ platformlarında olmadığını söyleyebilirim. bu ara çok popüler oldu ama sırf bir dizi için de yeni üyelik açamam

  • 10 Ocak 2022 00:56
    0

    dizinin ikinci sezonu da gelse de artık unutmadan izlesek, spoiler vermemek için merak kalemlerimi listelemiyorum ama aklımda deli sorular..

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Gibi Dizisi Nereden izlenebilir? Exxen'de Netflix'te var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.