5.00 / 1 oy

VR Box Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Yıllar önce çok ucuza bir VR Box satın almıştım (şimdi de benzerleri 30 TL civarına satılıyor), 1-2 uygulama kurmayı deneyip sıkılarak bırakmıştım. yıllardır aklıma bile gelmedi kullanmak ama bugün internetten vr özellikli filmler gibi bir kategori keşfettim ve bu filmleri indirdim. hatta pc'de vr oyunları bile varmış da benim hiç haberim yokmuş. playstation ya da xbox konsolları için vr setleri birer oyun konsolu parasına satıldığı için satın almayı hiç düşünmemiştim ama elimdeki hesaplı vr cihazı ile bilgisayardan bu film ve oyunları denemek istiyorum.

Anlamadığım konu ise bendeki vr box zaten içine telefonu yerleştirerek çalışan bir ürün ve telefonsuz çalışmasına bu mantıkla mümkünat olmaması gerekiyor. ama telefon ile de bilgisayar haberleşebildiğine göre belki dolaylı olarak ucuz vr box'ı bilgisayara telefon üzerinden bağlamak mümkün olabilir mi diye merak ederek bu soruyu açmak istedim. Bendeki ucuz vr box'ı bilgisayara bağlayabilir miyim yoksa bilgisayar için kullanılabilecek vr box cihazlar kendi ekranlarına ve kablosuz iletişim teknolojilerine sahip farklı ürünler midir? 

Not: Oculus almak gerek derseniz zaten hiç denememeyi tercih ederim, çünkü çok pahalılar.

eneskamiloglu

31.01.2021 13:19

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
VR Box Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.