5.00 / 1 oy

Doom Eternal'da Meat Hook Nasıl Kullanılır?

Doom Eternal'da Urdak bölümünün sonunda gelen boss'a karşı meat hook adında bir kanca atma sistemi kullanmam gerekiyormuş, ama ben oyunun bu noktasına kadar böyle bir silahım olduğundan bile haberdar değildim. Playstation 4 üzerinde oyunu oynuyorum ve kolda basmadığım düğme de kalmadı. Doom'da meathook nasıl atılır ve hangi tuşa basmak gerekir bilen varsa acil cevap yazabilir mi?

Edit: kendim sorunun cevabını buldum, meat hook bir çeşit kanca sistemi ve kullanıldığında düşmana kanca gibi tutunarak sizin kendinizi düşmana çekebilmenize yarıyormuş. Sadece super shotgun silahı seçili iken L2'ye bastığınızda karşınızda düşman varsa ok ile birlikte kanca atılıyor ve bir düşmana takılması durumunda yakınlaşarak blood punch yapabiliyorsunuz. Urdak bölümünün sonundaki boss (Khan Maykr) için de bu silahı kullanmak durumundasınız, guard'ını düşürünceye kadar zayıflattıktan sonra 6 kere meat hook ile yakınlaşıp blood punch yapmanız gerekiyor. Aralarda da gelen vatandaşların kafasından gelen enerji ve silahları toplayarak hayatta kalabilirsiniz.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Doom Slayer Gate Bölümleri Nasıl Geçilir?

bkz: Mortal Kombat 11 Ultimate DLC'sinde Hangi Paketler Var?

bkz: Go Benzeri Oyun Tavsiyeleri

bkz: Nintendo Switch ile Dualshock 4 kol kullanılabilir mi?

bkz: Python ile adam asmaca oyunu uygulaması geliştirmek

bkz: Arduino ile basketbol oyunu hazırlamak

pakturk

06.08.2021 01:26

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 18 Mart 2022 09:15
    1

    hayatımda oynadığım en eğlenceli FPS kesinlikle Doom Eternal oyunudur. gameplay olarak adamlar olayı çok aşmışlar, devam oyunu gelse muhtemelen ön siparişle alırım bu sefer indirim bile beklemem

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Doom Eternal'da Meat Hook Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.