5.00 / 1 oy

Tivibu Go Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Hayret, daha önce kimsenin yazmamış olmasına şaşırdım. Bildiğiniz gibi Türk Telekom'a ait olan Tivibu markasının servislerinden birisi de Tivibu Go. Ne işe yarar kısmını da şöyle özetleyeyim, diyelim ki evinize televizyon aldınız ve çanak anten satın almak yerine uydu kanallarını internet üzerinden izlemek istiyorsunuz. İşte Tivibu Go da tam olarak bu işe yarıyor. Akıllı televizyonunuzda (Sony gibi Android işletim sistemli ya da Samsung gizi Tizen işletim sistemli olabilir) ya da Android TV box ile akıllandırılmış eski televizyonlarınızda Tivibu Go'yu kurup kullanabiliyorsunuz. Elbette evinizde internet olduğu varsayımı altında.

Tivibu Go'nun da farklı kanal sayılarına göre sunduğu seçenekler var. Aile paketi, sinema paketi, süper paket gibi farklı paketler ile farklı sayılarda kanal seçeneği alabiliyorsunuz ama fiyarları oldukça makul olduğu için oldukça tercih edilebilir bir servis. Örneğin aylık 6.90 TL'ye aile paketi alarak 110'un üzerinde tv kanalını (65'ten fazlası HD) televizyonunuzdan izleyebilmiş oluyorsunuz. Diğer paketler de benzer şekilde yine oldukça hesaplı fiyatlara sunuluyor. Güncel kanal listeleri ve kampanyalar için https://www.tivibu.com.tr/paketler/tivibu-ev/aile-paketi/ev adresini inceleyebilirsiniz.

Netflix ve Amazon Prime Video gibi servisler bildiğiniz gibi canlı televizyon kanallarını gösterme özelliğine sahip değiller. Bu yüzden çanak anten ve uydu alıcı almak yerine ayda 6.90 TL gibi bir fiyata kablo kalabalığından da kurtularak Tivibu GO hizmetini alabileceğiniz konusunda sizi bilgilendirmek amacıyla bu yazıyı paylaşmak istedim.

emre dayan

31.10.2020 18:54

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tivibu Go Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.