5.00 / 1 oy

Venom 2 Filmi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

2018 tarihinde yayına giren ilk Venom filminde yakalanan başarı ve izleyici reaksiyonları seriye devam kararı aldırdı ve Venom 2 (Venom: Let There Be Carnage (2021)) filmi için çalışmalarına ilk filmden sonra hemen başlandı

İlk filmde olduğu gibi bu filmde de Eddie Brock ve Venom karakterlerine Tom Hardy hayat veriyor olacak. Filmin baş rollerindeki diğer isimler ise Stephen Graham, Michelle Williams ve Woody Harrelson gibi sevdiğimiz isimler. Venom 2 filminin yönetmeni ise bu sefer Andy Serkis.

Venom 2 filminin vizyona giriş tarihi 24 Eylül 2021 tarihi. İçinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisinden dolayı tüm dünyada büyük bütçeli yapımlar sinemaların tekrar açılması beklentisi ile filmlerin yayına giriş tarihlerini erteliyorlar. Bu süreçte bazı yapımcılar ise pandeminin daha uzun yıllar sürebileceği düşüncesi ile çeşitli dijital yayın platformları ile anlaşmayı ve filmlerini sinema yerine doğrudan bu platformlarda yayınlanmasını ve bu platform kullanıcılarının filmleri evlerimnde izleyebilmelerini tercih etti.

Venom 2 filminin Netflix, Amazon Prime Video, Exxen, BluTV vb. bir dijital yayın platformu ile anlaştığına dair henüz paylaşılan bir bilgi yok. Eğer filmin vizyona giriş tarihinde sinemalar açılmış olursa yapımcı şirketin böyle bir adım atmasını da beklemiyorum. Ama günün şartlarında pandemi devam edecek olursa vizyona giriş tarihini ertelemek yerine bu platformlardan birisi ile anlaşma yoluna da gidebilirler.

 

Editör editi: sitede daha önce paylaşılan bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Samaritan Filmi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

bkz: Çıkmak üzere olan efsane aksiyon filmleri (Mayıs 2021)

bkz: Marvel sinematik evreni filmleri hangi sırayla izlenmeli?

bkz: Hacker'lar ile ilgili en güzel filmler ve tavsiyeler

bkz: Ekonomik kriz ile ilgili gelmiş geçmiş en güzel filmler

bkz: 2020'nin En İyi Korku Filmleri

farukeczanesiiiiii

20.05.2021 14:21

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Venom 2 Filmi Nereden izlenebilir? Netflix'te Amazon'da var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.