5.00 / 1 oy

Vavien filmi Netflix'te ya da Amazon Prime Video'da var mı?

Netflix, özellikle Türk filmlerini bünyesinde toplama ve yayınlama konusunda çok güzel işler yapıyor ama nedense seçtikleri filmler genelde komedi tarzı filmler oluyor ve bana pek hitap eden filmler de olmadığı için yabancı yapımlara bakıyorum. Amazon Prime Video'ya da kayıt oldum ama Amazon henüz Türkçe filmleri bünyesine katma konusunda adım atmadığı için içinde sadece yabancı filmler mevcut.

Kendi sorumun cevabını kendim vereyim, her iki platformda da maalesef Vavien filmi (en azından ben bu yazıyı yazarken yoktu) yok. Türkiye'de Vavien gibi çok kaliteli filmler yapıldığını en kısa sürede fark ederler de bünyelerine aldıkları ve yayınladıkları filmleri de bu gibi izlenmesi gereken filmlerde zenginleştirirler diye umuyorum. Netflix'te Eşkiya filminin olması çok güzel mesela ama Gemide ve Laleli'de Bir Azize gibi daha kült Türk filmlerinin de yer alması artı puan olur.

dentis

24.09.2020 15:56

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 16 Aralık 2021 20:28
    0

    ben de izlemek istiyorum bu filmi ama ikisinde de yok, en azından ben denk gelmedim. Belki Mubi'de olabilir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Vavien filmi Netflix'te ya da Amazon Prime Video'da var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.