5.00 / 1 oy

Hue Stream Uygulaması Netflix ve Amazon Prime Video ile Çalışmıyor?

Hue Bridge almamak için evdeki cihazları kullanarak Philips Hue ampulleri ile televizyonu senkronize etme denemelerimde Xiaomi Mi Box S TV Box'i televizyona bağladım ve Hue Stream uygulamasını kutuya kurarak Youtube, Netflix ve Amazon Prime Video uygulamalarından videolar açıp ışıkların videolarla senkron olup olmadıklarını kontrol ettim. İlginç bir şekilde youtube videolarında bir sorun yok, sadece 4K izlemek istediğimde hafif bir gecikme oluyor o kadar. Ama Netflx ve Amazon Prime Video uygulamalarında Hue Stream uygulaması işe yaramıyor.

Netflix/Amazon Prime Video uygulamaları mı bir şekilde bu senkronizasyonu engelliyor yoksa Hue Stream uygulaması mı kendi gerekçeleri ile bu dijital yayınları Philips Hue ampulleri ile senkronize etmiyor anlamadım? Acaba bu sorun hangi taraftan kaynaklanmaktadır ve düzeltebilmenin bir yolu var mıdır?

Not: Farklı bir akıllı tv kutusu Android uygulaması tavsiye etmek isteyen olursa da severek deneyebilirim.

alsancak

17.12.2020 10:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hue Stream Uygulaması Netflix ve Amazon Prime Video ile Çalışmıyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.