5.00 / 1 oy

Rüyada Gergedan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gergedan görmek, gergedanın nasıl görüldüğüne de bağlı olarak düşman, rekabet ve müsabaka gibi anlamlara gelebilir. Kişinin zaten hayatında olan birisinin kötü niyetli olması, art niyetli amaçları olması, iş hayatında ondan daha başarılı olmak isteyen bir rakibi ya da değer verdiği birisini elinden almayı amaçlayan bir düşman olabilir bu. Bu kötü niyetli kişi henüz tanışılmamış ve yakın zamanda tanışılacak birisi de olabilir; eğer rüya sahibi yakın zamanda ortak menfaatleri olan kişilerle tanışacaksa çok dikkatli olmalıdır. Bir şirketle olacak bir toplantı ile kesişen menfaatler ya da bir iş görüşmesine katılacak çok sayıda kişi arasından birisi olabilir bu kötü niyetli insan.

Eğer kişi rüyasında kendini bir ya da daha çok gergedan saldırması şeklinde gördüyse, zaten tanıdığı ya da yakında tanışacağı bir düşmanın kendisine fiziki olarak ya da psikolojik olarak savaş açacağı anlamına gelir. Bu kişi egosu yüksek, acımasız ve karşısındaki kişileri ezmekten hoşlanan birisi de olabilir.

Eğer kişinin rüyasında gördüğü gergedanın boyu küçükse ya da kişi rüyasında yavru gergedan gördüyse,  gergedan yavrusu; henüz güçsüz olan ama zamanla güçlenerek palazlanacak bir düşmanın varlığına delalettir.

Eğer kişi rüyasında gergedanın etini yiyorsa rüyada gergedan eti yemek; duygusal ilişkilerde karşı taraftan ya da üçüncü bir kişi tarafından kötü bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Eğer kişi rüyasında gergedanın üzerindeyse, yani rüyada kendini gergedana binerek görmek; kıran kırana bir rekabetin ya da mücadelenin olacağına delalet eder. Rakibin kazanmak için her türlü kurnazlığa ve hileye başvurabileceğini; bu yüzden rüya sahibinin kendini koruması ve mücadeleyi kazanmak için karşı tarafın bel altı vurabileceğini dikkate alması gerekir.

Rüyada kişinin gördüğü durum eğer gergedanla savaşmak şeklinde gerçekleşiyorsa, bu artık sonuçlanacak bir kızışma ve mücadelenin olduğu anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında bu savaşı gergedan öldürmek şeklinde de gördüyse bu iyiye işarettir çünkü uzun zamandır bir hayal ya da istek uğruna savaşmakta olduğu bir mücadeleyi (sınav, iş, ilişki, sağlık sorunu) kazanacağı ve mutsuzluklarından ve huzursuzluklarından arınacağı anlamına gelir.

mechule

06.06.2020 09:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rüyada Gergedan Görmek Ne Anlama Gelir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.