5.00 / 1 oy

Rüyada Lades Tutuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında lades tutuştuğunu görmek, iş anlamında verilmiş bir kararın iyi olması beklenen sonuçlar yerine kötü sonuçlara yol açacağı; para kazandırması beklenen bir adımın zararlara yol açacağı anlamına gelir.

Rüyada lades oynamak, maddi olarak kayıplara yol açacak kararların alındığı ya da alınacak olduğu olarak yorumlanır

Rüyada ladeste kazanmak, parasal ya da sağlık olarak başlamış olan olumsuz olayların kötüye gideceği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi bir rahatsızlık fark ettiyse bu sorunun büyüyeceği ve erkenden önlem alması gerektiği; ya da ödemediği bir borcun birikerek ona daha büyük borçlar olarak geri döneceği anlamlarına gelir.

Rüyada ladeste kaybetmek iyiye işarettir. Özellikle parasal olarak iyi bir haber geleceği, toplu para geleceği, bir anlaşmazlığın çözüleceği ya da uzun zamandır satılamayan bir eşyanın (eşya, ev, arsa, iş yeri) satılarak paraya dönüşeceği anlamına gelir. Bu gelecek para kaynağı bir şans oyunundan da olabileceği için rüya sahibinin kapılarını açık tutması gerekir.

Rüyada ladesi unutmak, parasal olarak haneye girecek toplu paranın habercisidir. Mevcut sahip olunan bir malıın ya da eşyanın satılması ile ya da bir oyunun kazanılması ile bu toplu para haneye girebilir.

Lades tutuşmak, sembolik olarak tavuk gibi bir kanatlıdan çıkan V şeklindeki lades kemiği ile tutuşulan bir dikkat ve hafıza oyunudur. Lades kemiğinin iki bacağından tutup çekerek kırdıktan sonra her iki taraf da diğerinin eline bir şey vermeye çalışır. Eğer kişi, karşısındaki kişi ile lades oyunu oynadığını hatırlayarak "aklımda" derse o şeyi alabilir. Ama eğer o esnada lades oynadıklarını unutur ve boşluğuna gelen bir esnada uzatılan şeyi hiçbir şey söylemeden alırsa lades olmuş olur ve oyunu kaybeder.

Bkz: Rüyada Lades Kemiği Görmek Ne Anlama Gelir?

 

mechule

06.06.2020 12:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rüyada Lades Tutuşmak Ne Anlama Gelir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.