5.00 / 1 oy

Rüyada Kalabalık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kalabalık görmek, parasal anlamda bereket anlamına gelir. Ticaret ile uğraşan kişiler için işlerinin açılacağı, artacağı ve daha bereketli hale geleceği; memurlar için de maaşlarının artacağı, mertebelerinin yükseleceği ve kazançlarının artacağı anlamına gelir.

Rüyada kalabalığın içinde olduğunu görmek, rüya sahibinin bir konuda kanaat önderliği yapacağı bir durumun oluşacağına; sözlerinin kalabalıklar tarafından ciddiye alınarak dinleneceğine ve uygulanacağına işarettir. Kişinin iş anlamında rütbe olarak yükselmesi ya da bir olay sonrasında tecrübesinden dolayı ona danışılması gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Rüyada kalabalık ortamda bulunmak, kişinin meziyetlerinin ya da bilgilerinin toplumun menfaati için kullanılacağı bir ortamın oluşacağı ve kişinin el üstünde tutulacağı anlamına gelir.

Rüyada kalabalık insanlar görmek, eğer rüya sahibi kendini bu kalabalığın dışında gördü ise kalabalık bir isyan, başkaldırı ya da eylem gibi bir ortamın görüleceğine işarettir. Bir iş yerinde olası bir menfaat çatışması sonucu işverene toplu bir tavır alma şeklinde de görülebilir. 

Rüyada kalabalık kadınlar görmek, kişinin sıkıntılı olduğu bir konuda rahata ereceğine işarettir.

Rüyada kalabalık erkekler görmek, kişinin kıdem olarak yukarı tırmanacağı ve daha iyi bir konuma gelerek sözünün daha çok önem kazanacağına yorulur.

Rüyada kalabalık çocuklar görmek, kişinin (iyi niyetiyle farkında olmadan yaptığı) bir iyiliği sonucu kendinin de beklemediği bir iyilik göreceği anlamına gelir.

Rüyada kalabalık bebekler görmek, her şartta hayra yorulan bir rüyadır. Özellikle kişi kendini bebeklere yardım ederken, kucağına alırken ya da konuşurken görürse kendini yeni ve sonu hayırlara giden bir yolun içinde bulacağı anlamına gelir.

Rüyada evin önünde kalabalık görmek iyiye işaret olan rüyalardan birisidir. Hane içinden hayırlı bir haber olacağına ve bu haberin çok kişiyi mutlu edeceğine, kalabalık olarak kutlanacağına yorulur.

Rüyada kalabalık köpekler görmek, olası bir tehlikenin kapıda olduğu anlamına gelir. Eve girecek bir hırsıza, iş ortamındaki kötü niyetli bir arkadaşa ya da yolda rahatsız edecek birisine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekir.

Rüyada kalabalık kediler görmek, kötü niyetli (riyakar, arkadan iş çeviren, yüze gülüp arkadan saldıran) kişilerin kötü niyetli planları olduğuna işarettir.

Rüyada kalabalık balıklar görmek, kişinin oldukça bereketli bir işe başlayacağı ya da işinde bir kısmetin ayağına geleceğine yorulur. Şans oyunlarından çıkacak bir ikramiye ile parasal getiri de olabilir.

Rüyada kalabalık hayvanlar görmek, karışık (farklı türlerden) hayvanlar var ise belirsizlik anlamına gelir. Kişinin tedbiri elden bırakmaması; ama olası fırsatlara karşı da gözünün açık olması gerekir.

mechule

06.06.2020 20:56

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rüyada Kalabalık Görmek Ne Anlama Gelir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.