5.00 / 1 oy

Nintendo Switch Nasıl Kapatılır?

Ring Fit Adventure Oyunu ile Kilo Vermek (Nintendo Switch) yazısından gaa gelerek ben de Nintendo Switch ile birlikte Ring Fit Adventure oyunun setini satın aldım, oyun konsollarına kısmen aşina birisi olmama rağmen joy-con mantığı ve arayüz çok garip geldi. Konsolu kurup oyuna biraz baktıktan sonra kapatmak istediğimde menüde sadece sleep mode (uyku modu) olduğunu gördüm. Eski televizyonları bile düğmesinden kapatan adamım, uyku modu dediğin sürekli olarak bir cihazın yarı açık modda kalması ve bir düğmeye basınca geri uyanması demek, ama ben cihazı tamamen kapatmak istediğim için sorumun yanıtını internette buldum ve buradan da paylaşıyorum.

Nintendo Switch konsolunuzu tam olarak kapatmak için konsolun üzerindeki güç düğmesine 2 saniye basılı tutun ve ekrana gelen seçeneklerden power options (güç seçenekleri) A düğmesini kullanaraj seçeneğine basın. Son olarak da gelen seçeneklerden turn off (kapat) seçeneğini seçin. Böylece Nintendo Switch tam olarak kapanmış oluyor.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Nintendo Switch ile Dualshock 4 kol kullanılabilir mi?

bkz: Nintendo Switch joy-con drift problemine kesin çözüm

bkz: Nintendo Switch ile Dualshock 4 kol kullanılabilir mi?

bkz: Nintendo Switch Pro Controller Almak Şart mı?

bkz: Nintendo Switch 4K Desteği Ne Zaman Gelecek?

bkz: Playstation 4 düğmeden nasıl kapatılır?

bugatti.veyron

27.08.2021 07:14

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nintendo Switch Nasıl Kapatılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.