5.00 / 1 oy

Milka'nın en güzel çikolatası hangisi?

Bu konuyu ciddi ciddi tartışmaya açmak istiyorum ve öncelikle de kendi görüşlerimi belirtmek istiyorum. Son zamanlarda çikolata konusunda feci şekilde üç adet çikolataya sarmış vaziyetteyim ve hem bu çikolataları tavsiye etmek, hem de olası çikolata tavsiyelerini almak için bu başlığı açıyorum. Tavsiye etmek istediğim üç çikolata da Milka markasına sahip olduğu için de başlığı bu şekilde açmanın daha uygun olacağını düşündüm.

Son zamanlarda en severek yediğim çikolata, Milka Çilekli Yoğurtlu tablet çikolata. Bir paketi bir seferde bitiremeden bırakabildiğim çok nadir oluyor

İkinci tercihim, Milka Oreo Choco sütlü çikolata kaplı bisküvi parçaları. tadı daha bisküvi gibi geldiği için yerken baymıyor ve oreo tadı da çok kararında bir kıvama sahip.

Üçüncü tercihim ise uzun zamandır severek tükettiğim Milka Milkinis. Keşke milkinis çikolatalarını da paketlere bölmeseler de rahat rahat yiyebilsek :)

Not: Milka çikolataları konusunda bu başlığı açtım ama başka markalar için de başlık açarak bkz verebilirsiniz.

bkz: Sade çikolata ne demek?

bkz: Çikolatanın rengi neden beyazlaşır?

bkz: Neden Lila Rengi Tek Bir Çikolata Markası Var?

bkz: Yurt dışından çikolata getirme sınırı var mı?

bkz: Toblerone'dan daha güzel çikolata araştırması

kalkan

23.02.2021 07:40

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 20 Nisan 2021 09:21
    3

    Milka'nın çilekli-yoğurtlu çikolatası benim için en keyifle yenen ve baymayan çikolata. ama alıp da koca kalıbı yemeye kalkarsanız bayar elbette. oreo konusunda dondurmasından çikolatasına kadar kitlesel bir çılgınlık var, bunun sebebini ise bir türlü çözemiyorum. oreo sanki yeni bir ulaşılamaz lezzet formülüymüş de neye konsa yakışırmış gibi düşünüyorlar sanırım. bence sütlü olan milka oreo'lu olandan daha lezzetli mesela

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Milka'nın en güzel çikolatası hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.