5.00 / 1 oy

Bosch Ürünlerin Garantisi Nasıl Uzatılır?

Geçen hafta satın aldığım akülü Bosch Professional matkap ürünü için Bosch'un internetten kayıt olan müşterilerine garanti uzatma hizmeti olduğunu görünce girip kayıt olayım dedim, haberi olmayan ve Bosch'tan yeni ürün satın alan benim gibi kullanıcılar için de garanti uzatma işlemlerini nasıl yapabileceklerini hızlıca paylaşmak istedim.

https://webapp.bosch.de/warranty/locale.do?localeCode=tr_TR adresine girin ve sayfanın altındaki kayıt butonuna basarak ücretsiz olarak kayıt olun.

Kayıt esnasında kişisel bilgiler ve adres/telefoon bilgileri isteniyor. Dijital pazarlama yapabilmek için e-posta adresinizi ve izinlerinizi de istiyorlar. Sonrasında e-posta adresinize bir onay maili gönderiyorlar ve onay verdikten sonra Bosch'un sayfasında oturum açarak satın aldığınız ürünleri seri numaraları ile birlikte ekleyebiliyorsunuz.

bosch garanti uzatma ürün ekleme

Li-on bataryalı akülü el matkabı için matkap, şarj aleti ve batarya olmak üzere üç farklı form doldurmam gerekti, dolayısıyla her bir parçayı aynı çantadan çıksa bile ayrı ayrı garanti kapsamına alıyorlar.

bosch garanti uzatma

vuuno

11.08.2020 11:23

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bosch Ürünlerin Garantisi Nasıl Uzatılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.