5.00 / 1 oy

Telefonda Ses Karşıya Gitmiyor Ama Hoparlörden Konuşabiliyorum

Samsung Galaxy S7 Edge kullanıyorum, telefonum sabah yere düştüğünden beri sesim karşıya gitmiyor (ama ben karşıdakinin sesini duyabiliyorum), sadece telefon görüşmesini hoparlöre aldığımda sesim karşıya gidiyor. Telefon çok sert düşmedi ve acaba mikrofona toz mu kaçtı diye üfledim ettim ama fayda etmedi. Telefonu hoparlörde kullanırken de sürekli herkes her konuştuğunuzu dinlediği için bu problemi acilen çözmem gerekiyor. Muhtemelen telefonun mikrofon kısmı fiziksel darbe neticesinde arızalandı, telefonu servise verip günlerce telefonsuz kalmak da istemiyorum. Acaba daha basit ve kendim çözebileceğim bir sorun olabilir mi? Yoksa bluetooth kulaklık alsam aynı işi görür mü? Bluetooth kulaklığın kendi miktofonu var diye düşünüyorum nasıl olsa..

eralp

18.07.2020 22:32

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 19 Şubat 2022 13:11
    1

    yeni bir telefon almak çok pahalıya gelir, telefonunuzu güvenip de servise bırakamıyorsanız (ben şahsen güvenemiyorum mesela) bir bluetooth kulaklık alarak bu sorunu hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Telefonda Ses Karşıya Gitmiyor Ama Hoparlörden Konuşabiliyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.