5.00 / 1 oy

PS4'te Street Fighter 2'nin Mod'lu Arcade Versiyonunu Arıyorum

Eskiden atari salonlarına gidenler bilirler, Street Fighter 2'nin onlarca farklı kırılmış modu vardı. Balrog yumruk atarken aduket çekerdi mesela, Ken de şoryuken çekerken onlarca aduket ekranı kaplardı. Bu modları sonrasında pc'de birkaç kere denk geldiği için eğlencesine indirip oynadığımı da hatırlıyorum. Ama playstation 4 içinde hiç birisini bulamadım. Stree Fighter 2 oynamak için Street Fighter 30th Anniversary Collection adında Street Fighter serisinin ilk 30 yılında üretilmiş çok sayıda versiyonun olduğu oyunun yer aldığı bir paket var, belki içinde vardır diye bu oyunu da satın aldım ama mod'lu versiyonlar official olmadığı için elbette içinde hiçbirisi yoktu. Birkaç tane farklı Street Fighter 2 var içinde ama tümü mod'suz versiyonlar. Eski fosillerden kalan ve ps4'te mod'lu Street Fighter oynamayı başarabilen varsa diye sormak istedim.

kaantuna

05.08.2020 13:18

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Ekim 2021 01:44
    0

    pc için indirilebilir versiyonları emülatörler üzerinden belki bulabilirsiniz ama playstation versiyonlarında modlu olan versiyonun olmadığını iyi biliyorum. steam'de de yoktur muhtemelen ama içinde binlerce oyun olan emülatörlere bir bakın

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PS4'te Street Fighter 2'nin Mod'lu  Arcade Versiyonunu Arıyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.