5.00 / 1 oy

Playstation Store'da oyunların geçmiş fiyatlarını görmek

Böyle bir şey kesin olmalı diyordum ki zaten yabancı bir site bu işi yapmış bile.sore biliyorsunuz ki steam'dan çok daha pahalı ve bir oyun almadan önce 40 kere düşünmek zorunda bırakan bir platform. Ne zaman açarsanız açın bir indirim vardır ama acaba gerçekten indirim var mı yoksa daha önce fiyatı daha da ucuz olmuş muydu diye merak ettiğiniz oyunlar için:

1. psdeals.net/tr-store adresine girin

2. Aramak istediğiniz oyunu üst kısımdaki arama çubuğuna yazın. mesela resident evil 2 bakalım en ucuz ne kadar olmui ve ne zaman olmuş

3. Arama sonucunda geldiğim sayfanın alt kısmında oyun fiyatının Türkiye'de PS Store'da 22 kasım 2019 .ve 20 aralık 2019 tarihlerinde 84 TL ile en düşük fiyatları gördüğünü görebiliyorum. Demek ki şimdiki fiyatı gerçekten de alınabilir bir fiyat. Eğer daha önce daha düşük bir fiyatı görmüş olduğunu görseydim, bu fiyat seviyesine tekrar düşeceğini düşünerek oyunu almayacaktım. Elbette zaman geçtikçe daha da alt seviyeleri de görecektir ama bunu öngörmek maalesef mümkün değil.

Umarım faydalı bir bilgilendirme olmuştur.

Hasan81

24.12.2019 21:37

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation Store'da oyunların geçmiş fiyatlarını görmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.