5.00 / 1 oy

Postegro Connection Error Hatası

Postegro isimli uygulama ile takip etmediğim profillerin de gizli story'lerini ve foroğraflarını görebilme imkanım varmış, uygulamayı kurdum ama connection error! please try again diye bir hata çıkıyor ve uygulama kendi kendine kapanıyor. İnternet sitelerinde de DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN yazıyor ve sayfa açılmıyor.

Kullandığım postegro apk'sı eski sürüm olabilir diye düşünüyorum ama kendi internet siteleri de açılmadığı için güncel apk'larını nereden takip edebileceğimi ve bulabileceğimi de internetten bulamadım. Postegro kapandı mı yoksa ben mi kullanamıyorum anlamadım.

Eğer postegro uygulaması artık çalışmıyorsa postegro benzeri başka bir uygulama ya da web sitesi yazabilir misiniz? Bir platform eğer gizli instagram hesapları içindeki fotoğrafları ve videoları görüntülemenin bir yolunu bulduysa bu mümkün demektir ve tek uygulama da postegro olmayacağına göre benzer uygulamaların da aynı amaçla piyasaya çıkmış olmaları gerekir. Kullanım biçimleri bakımından google play ya da appstore'da yayınlayabileceklerini düşünmüyorum ama android ve ios telefonlar için yine dışarıdan apk olarak kurabilmenin de bir yolu olmalı. Var mo böyle postegro benzeri başka uygulamalar?

yenikorsan

09.09.2020 01:42

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Postegro Connection Error Hatası

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.