5.00 / 1 oy

En kaliteli solucan gübresi markası hangisi?

Solucan gübresinin bitkilere olan faydasını teyit etmek isteyen yeni bir hobici olarak internetten solucan gübresi araştırması yapıyorum. Hobi amaçlı olarak sebze bitkileri yetiştiriyorum ve verimliliği saksı ortamında ne kadar yüksek tutabileceğimi merak ediyorum. Bu sebeple doğru sulama, gübreleme ve konumlandırma gibi konularda en doğru seçimleri yapmaya çalışıyorum.

Profesyonel olarak bitki işleri ile ilgilenen kişilerin solucan gübrelerini de kendilerinin yetiştirdiğini biliyorum ama benim öyle bir şansım olmadığı için hazır paketlenmiş olan solucan gübrelerinden satın almak istiyorum. İnternette satılmakta olan solucan gübrelerinin yorumları çok değişken, bir kısmı belli ki satıcı tarafından eklenmiş olan aşırı olumlu yorumlar, ama aynı ürünlerin yorumları arasında kullanıcılar tarafından eklenmiş olan çok olumsuz yorumlar da yer alıyor. Sonuç olarak hangi solucan gübresini sipariş etmem gerektiği konusunda son derece kararsızım. Bu arada solucan gübresi daha kaliteli olabilir mi, paketleme ya da saklama koşullarından dolayı verimliliğe etkisi değişir mi bundan da emin değilim.

İnternetten paketlenmiş olarak satılan solucan gübrelerinden sipariş veren ve sonuçlarından memnun kalarak tavsiye etmek isteyen kimse var mıdır?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Saksı bitkileri için katı ve sıvı gübre tavsiyeleri

bkz: Bitki ve çiçek sulama takip uygulaması tavsiyesi

bkz: Solucan gübresinin içinde solucan olur mu?

bkz: Sıvı Solucan Gübresi Bitkilere Nasıl Uygulanır?

bkz: Solucan gübresi bitkilere hangi ayda uygulanmalıdır?

bkz: Solucan gübresi anlatıldığı kadar bitkilere faydalı mı?

vedat

24.07.2021 14:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En kaliteli solucan gübresi markası hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.