5.00 / 1 oy

Başkent Gaz Online Gaz Yüklemek

Başkent Doğalgaz Faturalı Sisteme Nasıl Geçilir? sorumda da belirttiğim gibi Ankara'da halen doğalgaz yükleyebilmek için kart doldurmam gerekiyor, bu da sayacın eski olmasından kaynaklanıyor. Değiştirmek için de sözleşme yenilemem gerekiyormuş, şimdilik idare etsin de ortada kalmayayım diye karta biraz para yükleyeyim dedim internetten. Maalesef bu da mümkün değilmiş..

Gazmatik adını verdikleri kiosk'lardan gaz yükleme işlemi yapılabiliyormuş, alternatif olarak da ptt şubelerinden kartınızı götürerek gaz yüklemesi yapabiliyormuşsunuz. Bunca teknolojik yenilik yapılmış, tüm ödemeler artık online olarak yapılabilir olmuş, gaz almak için ptt ya da kiosk aramak hiç hoş olmadı. Sözleşme yeniledikten sonra doğalgaz sayacının değişeceğini ve faturalı sisteme geçeceğimi düşünüyorum ama o zamana kadar yine kartı doldurmam gerekirse ve online gazmatik sistemi de kurarlarsa diye bu soruyu buraya bırakıyorum.

Filiz06

30.09.2020 19:56

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Başkent Gaz Online Gaz Yüklemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.