5.00 / 1 oy

Whatsapp yazışmalarını mahkeme için çıktı almak

Herkese merhabalar, bir davada delil olması sebebiyle oldukça uzun bir whatsapp yazışmasını kağıda bastırmak istiyorum. Muhtemelen 100 sayfa kadar çıktı almam gerekecek ancak dava için bu çıktıları almam gerekiyor.

Whatsapp yazışmalarını da olur da karşı taraf yazdıklarını silerse diye belgelendirmek istiyorum, ne olur ne olmaz diye şimdilik ekran görüntülerini aldığım için kafam rahat ama avukata da kağıtlar halinde dökümünü vermek istiyorum. Whatsapp yazışmalarını nasıl çıktı alabilirim ya da yazışmaları çıktı almaya yarayan bir uygulama, bir program vb. var mıdır?

Geçmiş yazışmalara müdahale edemeyeceğim için doğrudan whatsapp içinden yazdırmak istiyorum ki yarın bir gün whatsapp'tan yazdıklarını silip de bunları ben yazmadım diyemesin, bu yüzden kendi müdahaleme kapalı bir şekilde mesajlarda ne yazıyorsa olduğu gibi sırasıyla çıktı almalı ve printer'a gidecek baskılara herhangi bir müdahalem olamamalı. Bunu da mahkemeye beyan edebilmeliyim.

Whatsapp içinde doğrudan mesajları yazıcıya çıktı gönderme özelliği var mı yoksa haricen bir uygulama tavsiye eder misiniz? Telefon uygulaması ya da bilgisayar programı olabilir, fark etmez. Ama tüm yazışmaları word'e aktarıp yazıcıya göndermek mutlaka yerine içinden çıktı almalı.

asilkan

25.10.2020 09:51

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp yazışmalarını mahkeme için çıktı almak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.