5.00 / 1 oy

Türkiye Futbol Ligi'nin Gelmiş Geçmiş En iyi Frikikçileri

Galatasaray'lı olduğum zaten nick'imden de bellidir ama tarafsız olarak bir futbolsever olarak Türkiye Futbol Ligi'nde mücadele etmiş tüm zamanların en iyi frikik atan futbolcularını kendi değerlendirmelerime göre aşağıdaki gibi sıraladım. Farklı görüşleri olanlar olursa da cevap bırakabilirler.

Süper Lig'in Gelmiş Geçmiş En İyi Frikik Atan Futbolcuları

1. Pierre Van Hooijdonk (Fenerbahçe)

2. Gheorghe Hagi (Galatasaray)

3. Sergen Yalçın (Beşiktaş)

4. Hami Mandıralı (Trabzonspor)

5. Cevad Prekazi (Galatasaray)

Galatasaray'lı olmama rağmen Pierre Van Hooijdonk'un Türkiye'ye gelmiş en yetenekli frikikçi olduğunu düşünüyorum, hatta dünya çapında gelmiş geçmiş en iyi birkaç frikikçiden birisi olduğunu da söyleyebilirim. Hatırlayanlar hatırlarlar, Galatasaray-Fenerbahçe derbileri öncesi Faryd Mondragón ile Pierre Van Hooijdonk arasında baraj gerginliği haberleri yapılırdı. Mondragon, olası bir frikik durumunda takımına baraj kurdurmayacağını söylerdi çünkü Hooijdonk'un frikiklerinin barajın üzerinden gelmesi sebebiyle tehlikeli olduğunu söylerdi, Hooijdonk ise Mondi baraj kurdurmazsa ben kendi takım arkadaşlarıma kurdururum derdi, hey gidi günler...

serkan1905

06.08.2020 22:58

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Türkiye Futbol Ligi'nin Gelmiş Geçmiş En iyi Frikikçileri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.