5.00 / 1 oy

Naim Süleymanoğlu'nun Rekorları ve Şampiyonlukları

Netflix'te gösterime giren Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmini izledikten sonra Naim Süleymanoğlu'na bir kez daha bayran oldum. Olimpiyatlardaki mücadelelerini canlı izlemiş birisi olarak Halil Mutlu gibi bizi çok onurlandıran iki sporcudan birisidir. Filmden sonra merak ederek hangi yıllarda hangi spor yarışmalarına katıldığını ve hangilerinde ne dereceler alarak rekorlarını görmek istedim. Wikipedia sağolsun tüm derecelerini ve rekorlarını tablo olarak çok güzel derlemiş, ben de ekran görüntüsünü alarak paylaşmak istedim.

naim süleymanoğlu rekorlar

 

Naim Süleymanoğlu Rekoru Kırıldı mı?

Filmden sonra diğer merak ettiğim bilgi de Naim Süleymanoğlu'nun kırdığı rekorların daha sonra kırılıp kırılmadığı oldu, 50 yaşında erkenden vefat eden milli sporcumuzun birçok rekoru halen kırılamamış ve kırılabileceğini de düşünmüyorum.

Necdet64

10.08.2020 08:47

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 6 Ekim 2021 02:53
    2

    hayat hikayesi gerçekten bir efsaneye yakışır zorluklar içeriyor ve keşke bu kadar erken sona ermeseydi diye de üzüyor. en zorlu günlerinde olimpiyatta altın madalya kazanıp bir de üzerine halen kırılamayan rekorlara imza atmak da ancak böyle bir efsaneye yakışırmış. keşke daha uzun bir ömrü olsaymış da kendisi gibi efsaneleri yetiştirmek için hocalık yapmak için de daha fazla zamanı olsaymış

  • 31 Aralık 2021 00:59
    0

    beni yüzüklerin efendisi serisinin finalinden daha fazla gaza getirip mutlu edebilen bir şey varsa o da cep herkülünün olimpiyatlardaki rekorları kırışını tekrar tekrar youtube'dan izlemektir. o dönemi yaşamış ve bu başarıları canlı izlemiş kişiler için bu keyif kat kat fazla olacaktır

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Naim Süleymanoğlu'nun Rekorları ve Şampiyonlukları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.