5.00 / 1 oy

imdb'deki film isimleri nasıl ingilizce yapılır?

Bilgisayarını formatladıktan sonra hangi ayarımı değiştirdim bilemiyorum ama imdb'deki tüm film isimleri Türkçe olarak görünüyor. Halbuki ben tüm filmleri kendi orijinal dilindeki isminde (genellikle ingilizce) görmel istiyorum. bütün siteyi aradım ama dil değiştirme ayarı gibi bir seçim de bulamadım. vpn kullanınca yine film isimleri ingilizce oluyor ama ben vpn kullanmadığım zamanlarda da film isimleri ingilizce olarak görünsün istiyorum. imdb'de film adlarını Türkçe'ye çevirme özelliğini nasıl iptal edebilirim?

karabada

19.11.2019 03:56

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 7 Kasım 2021 06:01
    0

    imdb'ye kayıt olun ve ayarlar kısmından dil seçeneğini ingilizce olarak ayarlayın. böylece imdb'yi her açtığınızda tüm film isimleri ingilizce olarak görüntülenmiş olur. alternatif olarak vpn kullanarak yurt dışından imdb'yi açarsanız da yine film isimleri yabancı dilde görüntülenir.

  • 12 Aralık 2021 22:26
    0

    klavye dilinizi ingilizce olarak ayarlarsanız ya da vpn kullanarak farklı bir ülkeden giriş yaparsanız da film isimleri o diler göre ayarlanmış olur ama diğer yorumda olduğu gibi en kolay yöntem login olmak

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
imdb'deki film isimleri nasıl ingilizce yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.