5.00 / 1 oy

Evcil hayvan mezarlığı kurmak için ne gerekli?

Bugün hayata veda eden benim biricik kızım lokum için evcil hayvan mezarlığı arayışım devam ederken aklıma bir fikir geldi. Belediyelerin evcil hayvanlar için düzenlemiş oldukları hayvan mezarlıklarının yeterli olmadığı ortada. Çoğu özel hizmet veren hayvan mezarlığı işletmelerinin ise hem hizmet kalitesi hem de hizmet anlayışının çok vasat olduğunu acı bir şekilde deneyimlemiş oldum. Bunun üzerine hali hazırda var olan ve atıl duran toprak parçamı insanların evcil hayvanlarını gömebilecekleri ve istedikleri zaman onları ziyaret edebilecekleri bir yer olarak düzenleyebilir miyim sorusu aklıma geldi. Evcil hayvan mezarlığı kurmak için kimden nereden nasıl izin almam gerekiyor? Nereye başvurmalıyım, belli bir prosedür var mı bunun için?

Belki benim kızıma yetişmeyecek ya da belki de izin olursa ilk onu defnederek evcil hayvan mezarlığı işine girişebilirim. Ben de bir hayvansever olarak ve bugün bir evlat, bir dost kaybetmenin acısını yaşayan biri olarak belki de insanların ihtiyacı olan hizmeti sunabilirim diye düşünüyorum. Bu konuda bilgili olanlar ya da bilgisi olduğunu düşündüğünüz bir kurum kuruluş varsa beni yönlendirirsiniz çok sevinirim. 

flyemo

17.01.2021 23:56

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Evcil hayvan mezarlığı kurmak için ne gerekli?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.