5.00 / 1 oy

Borat 2 Amazon Video Prime'a Ne Zaman Gelecek?

Borat filmi (Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan) 2006 yılında Sacha Baron Cohen'nın ABD'nin sosyokültürel yapısı ile dalga geçtiği çok başarılı bir filmdi, tam anlamıyla bir film denmez ama belki belgesel bile diyebiliriz. Hatırlayanlar varsa filmden önce Da Ali G Show programında da kesitleri verilirdi ve zaten burada çok beğenilmesinden sonra filmi yapılmıştı.

2020 yılında Borat 2 filmi (Borat Subsequent Moviefilm) yayına girmiş ve filmin yapımcısı da Amazon (Amazon Original). Ama nedense dünyada Amazon Prime Video ile izlenebildiğini düşündüğüm Borat 2 filmi halen Amazon Prime Video Türkiye'deki filmler arasında görünmüyor. Önce acaba bizim mizah ve kültür anlayışımız ile bu film pek eşleşmediği için bilerek mi Amazon Türkiye'de filmi yayınlamıyorlar diye düşündüm ama sonra Amazon'da da Netflix'te de yayınlanan onca absürt içeriğin bile izlendiğini düşününce yok dedim, öyle olsa bu kadar diğer absürt içeriği de eklemezlerdi.

Borat 2 filminin Amazon Prime Video'da ne zaman yayına gireceği ve izlenebileceği konusunda bilgisi olan varsa bir yerde belki bir tarih ya da haber gördüyse buraya da yazabilir mi. Çok bi para vermedik belki Amazon Prime'a ama keyifle bir film izleyelim artık da bir denemiş olalım.

marcos

25.10.2020 00:13

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Borat 2 Amazon Video Prime'a Ne Zaman Gelecek?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.